Úvod Kaprařská videa Carpmaraton Tovačov 2010 (video)

Carpmaraton Tovačov 2010 (video)

7 295
3

V září tohoto roku proběhl  dnes již tradiční Carpmaraton na Tovačovských jezerech. Chcete-li, můžete se podívat na instruktážní a prezentační film, který byl natočen na tomto závodu. Video pochází od CT Starbaits Slovakia (Ivan Fabián, Tomáš Vaněk). V první části je rozebrána taktika a strategie lovu, seznámíte se také s používaným boilies…

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (až 720p HD).

Carpmaraton Tovačov 2010 – I. díl

V druhé části jsou popsány použité montáže včetně jejich komponentů. Následuje úlovek ryby a dále se můžete podívat na prezentační část (představení několika výrobků z obalového programu Starbaits).

Carpmaraton Tovačov 2010 – II. díl

Poslední, třetí část, pokračuje prezentací funkčních tašek a na samotný závěr je také vidět ulovení jesetera a nechybí ani záběry ulovených kaprů.

Carpmaraton Tovačov 2010 – III. díl

Více informací o Carpmaratonu se dozvíte na oficiálních stránkách: www.carpmaraton.cz.

Komerční sdělení

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Samá reklama a nic zajímavého. Asi si půjdu koupit taštičku:-)

  2. Antonio: Tak je tam alespoň něco o montážích a strategii lovu. Alespoň něco na dlouhé zimní večery :-). Někomu se třeba může hodit i ta prezentace tašek :-). Jak říkám, já jsem to nenatáčel a je to bráno jako instruktážní a prezentační film, takže asi tak je to třeba brát…

  3. Já si myslím, že obsah naprosto odpovídá.

    Je tam spousta věcí, které je možné brát jako návod. V prezentační části jsou pak popisovány konkrétní výrobky firmy, která si celou produkci objednala. Nicméně věci, uvedé v popisu (vlastnosti popruhů, termoizolace, omyvatelné dno atd. atd.) je přece možné obecně brát jako užitečné rady a tipy pro nákup jakéhokoli zboží.

    To není o značce, ale o užitečnosti …

    PS: A ulovení kapři dělají reklamu tak maximálně šikovnosti třeboňských šlechtitelů …

Chcete-li, můžete přidat komentář: