Úvod Kaprařský trh Čelová lampa Delphin XENON

Čelová lampa Delphin XENON

298
0

DelphinModerní čelová lampa od značky Delphin nabízí výkon 5W a svítivost až 300lm. Dobíjení lampy je řešeno přes USB kabel s mikro USB konektorem. O přísun energie se stará baterie s kapacitou 2000mAh. Je však možné použít i neoriginální baterii s označením 18650. Lampa je nabitá za 4 hodiny.

1

Čelovka XENON USB je výjimečná i tím, že obsahuje senzor pohybu. Ten se aktivuje dlouhým tisknutím tlačítka a senzor je aktivní. Pokud si potřebujete posvítit, před lampou jednoduše zamáváte dlaní.

Kromě toho má čelovka 3 úrovně svícení. Po jednom kliknutí svítí lampa 100% výkonem a vydrží 3 hodiny, po druhém kliknutí svítí 50% výkonem a vydrží svítit 5,5h, po třetím kliknutí svítí na 25% a výdrž baterie se prodlužuje až na 8 hodin.

XENON má díky mléčnému sklu výbornou schopnost rozptýlit světlo, a tak uvidíte široko daleko vše, co potřebujete. Samotná lampa je upevněna na pevném elastickém popruhu s logem Delphin a názvem XENON. V plastové “kolébce” lze lampu polohovat směrem nahoru a dolů. Baterie se vkládá z boku čelovky.

Ačkoliv XENON není určena pro použití pod vodou, déšť zvládá úplně v pohodě, mikro USB konektor je chráněn gumovým uzavíráním, které nepropustí žádnou vlhkost.

Technické parametry:
– Zdroj světla: LED
– Výkon: 5W, 300lm
– Baterie: 2000mAh, typ 18650 (součástí balení)
– Rozměry: 80x30x40mm
– Hmotnost: 106g
– Nabíjení: USB

Cena: 374,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: