Úvod Kaprařský trh Čelovka RidgeMonkey VRH300 USB + Gorilla Box 75 ZDARMA!

Čelovka RidgeMonkey VRH300 USB + Gorilla Box 75 ZDARMA!

995
0

Chyť a pusťAKCE! Při zakoupení čelovky VRH300 USB nyní obdržíte pevný obal Gorilla Box 75 v ceně 369,-Kč ZDARMA!!!

Neustálé výměny baterii jsou minulostí a to díky nové čelovce RidgeMonkey VRH300 USB! Jednoduše ji připojíte k jakékoliv USB nabíječce a máte vystaráno! Díky zabudovanému displeji máte stále přehled o stavu nabití čelovky. Obsahuje Li-ionové polymery, které zajišťují opravdu velkou výdrž a další skvělou vychytávkou je vnitřní plášť, který je odolný proti vodě s garantovaným atestem IP64.

1

Vnitřní pouzdro VRH300 USB s atestem IP64 bylo vyvinuto týmem předních návrhářů tak, aby zabránilo pronikání vody z jakéhokoliv směru – od malého deště až po přívalový slejvák. Tato jedinečná a důmyslná konstrukce vám zajišťuje maximální důvěru ve všech povětrnostních podmínkách!

Dvojitá orientace – pomocí tlačítka napájení na obou protilehlých stranách čelovky a systému naklápění se širokým rozsahem lze VRH300 používat oboustranně. Nikdy není vzhůru nohama. Jednoduše nasaďte VRH300 na hlavu a podle toho si nastavte funkci naklápění o 18 polohách a rozsahu 90 stupňů.

3

Kompatibilita s USB – pryč jsou dny, kdy jste ve tmě hledali náhradní baterie nebo, což bylo ještě podstatně horší, jste zjistili, že již žádné nemáte. Pokud je stav nabití čelovky nízký, zapojte VRH300 do běžného nabíječkového adaptéru 5V USB a dobijte ji. Modrý čtyřstupňový displej vám ukazuje aktuální stav nabití.

Výkon zeleného světla – jasnější pouhým okem než běžný červený paprsek, který používá většina čelovek. Zelené osvětlení zajišťuje perfektní vztah mezi použitelností a vizuálním výkonem, protože lidské oko je více vnímavé k zelenému světlu. Vizuální čistota se je mnohem vyšší i při nižším stupni světla v porovnání s červeným světlem. Je výrazně jemnější než standartní bílý paprsek, přesto dostatečně jasný, aby poskytoval veškeré potřebné osvětlení. Zelený paprsek také pomáhá udržet schopnost nočního vidění.

Vlastnosti produktu:
– Trojitý vysoce výkonný LED výstup
– Vysokokapacitní lithium-polymerová baterie 2000 mAh
– Dvoubarevná, variabilní jas: 50–200 lumenů
– Pět možností paprsků pro všechny situace: nízká bílá / zelená, středně bílá / zelená, vysoká bílá
– Jednoduché ovládání pomocí tlačítka
– Projekt registrovaný EUIPO
– Doba nabíjení: 4–5 hodin
– Výdrž baterie: až 90 hodin (v závislosti na nastavení)

Cena: 1.599,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: