Úvod Kaprařský trh Chyť a pusť přístřešek Brolly Thunder 60“ + stolek ZDARMA!

Chyť a pusť přístřešek Brolly Thunder 60“ + stolek ZDARMA!

1 297
0

Chyť a pusťNové propracované brolly od Chyť a pusť, které bylo vyvíjeno na základě samotných rybářů pro dosažení maximální funkčnosti a komfortu za hodně nepříznivých podmínek, tak aby ochránilo vás i vaší výbavu.

Nyní za zaváděcí akční cenu!

2Částečně, nebo úplně uzavíratelné brolly, které si snadno a rychle sestaví samotný rybář během 1 minuty a nebo je za jednu minutu sám zabalí. V přední části přístřešek mírně přečnívá přes přední panel, což nám zaručuje lepší ochranu proti dešti i při otevřených dveřích. Brolly se dá použít jak s předním panelem, tak i bez předního panelu jako otevřený přístřešek.

3Novinkou je také to, že má klipy 2 klipy na stabilizaci prutů. Deštníková konstrukce, je hodně stabilní a díky podpěrným hladkým tyčím si zachovává vysokou stabilitu i při hodně nepříznivém počasí.

Na tento deštníkový brolly byl použit vodě odolný materiál té nejvyšší kvality – 5000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky v osmi bodech, které jsou v ceně přístřešku. Součástí bivaku je 16ks zavrtávacích kolíků.

5V ceně přístřešku jsou čtyři podpěrné teleskopické tyče, dvě delší 90-150cm a kratší 60-100cm. Mají šroubovitou zavrtávací špičku, tím je zavrtáte jak do skalních prasklin, tak do tvrdé půdy vyhřáté sluncem.

Přední vchodová část včetně dvou bočních oken jsou odvětrávaná a lze je snadno uzavřít. V zadní části brolly je menší ventilační okénko, které je samozřejmě kryto jako v přední části moskytiérou. Tento brolly přístřešek je dodáván s PU odnímatelnou podlážkou, která se snadno a rychle uchytí na suché zipy.

10Rozměry a váha:
– Délka: 255cm
– Šířka: 265cm
– Výška: 125cm
– Hmotnost: 10,50kg
– Transportní rozměry: 177x12x15cm

ZDARMA Leeda Stolek Specimen Bivvy Table v hodnotě 489,- Kč

Hliníková konstrukce stolku do bivaku. Skládací nohy. Pogumované stopy jako prevence proti uklouznutí stolku. Rozměry: 15 x 9 x 6 palců (40 x 24 x 17,5 cm)

Cena od: 3.990,- Kč

Koupit v e-shopu

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: