Úvod Kaprařský trh Deeper Chirp + Fishfinder nahazovací sonar

Deeper Chirp + Fishfinder nahazovací sonar

1 224
0

Párys.czJediný nahazovací echolot na světě, který využívá unikátní CHIRP technologii.

Tuto výkonnou technologii původně vyvinulo americké námořnictvo, už léta je ale k dispozici i rybářům lovícím z lodě. A od nynějška ji konečně budou moci využívat VŠICHNI RYBÁŘI, kteří ji s sebou budou moci vzít KAMKOLI, aby se na ryby mohli vypravit KDYKOLI – protože rybář nikdy neví, kdy ho srdce vytáhne k vodě.

1

Proč zvolit technologii chirp?

Čistota a extrémní přesnost sonaru CHIRP vám poskytuje strategickou výhodu, kterou potřebujete k tomu, abyste chytili více ryb, abyste je chytili rychleji a abyste se v rybaření obecně zlepšili.

9

Neuvěřitelné rozlišení cíle

Díky rozlišení cíle na 1 cm budete moci snadno určit cílové druhy, i když budou součástí velkého hejna ryb-návnad nebo sledovat i ty nejdrobnější návnady při svislém vláčení.

10

Přesnost v extrémních hloubkách

Díky technologii CHIRP je zmatek a šum u hladiny minimální, takže se můžete spolehnout na přesné hodnoty sonaru i ve velmi mělké vodě a najít ryby už v 15 cm od hladiny vody. Naopak dokážete rozlišit ryby i ve vodě hluboké až 100 m.

3

3 frekvence paprsků pro všestranné použití

Objevujte místa, kde se ryby shromažďují, rychleji díky širokoúhlým paprskům nebo si najděte cílový druh přes velmi silný led díky úzkému paprsku.

8

DEEPER LAKEBOOK™

Každý sken a batymetrická mapa sonaru, které vytvoříte pomocí sonaru Deeper CHIRP+, každý bod zájmu (neboli průchozí bod), který označíte pomocí aplikace Deeper, na jediném místě v platformě Deeper Lakebook™, která slouží jako váš osobní deník pro větší rybářské úspěchy.

Ve zkratce – rychlé srovnání s verzemi PRO a PRO+:
– Technologie sonaru: CHIRP (PRO/PRO+ jsou standardní sonary)
– Rozlišení objektu: od jednoho 1 cm (PRO/PRO+ od 2,5 cm)
– Hloubka: 100 m (PRO/PRO+ 80m)
– Doba rychlého nabíjení 80% za 45 minut, 100% za 120 minut
– 3 kužele snímání: 70/160/470 (PRO/PRO+ 150/550)
– Dosah: 100 m (stejné)
– GPS: ano (stejně jako PRO+)
– Hmotnost: 90g (PRO/PRO+ 100g)

Cena: 8.199,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: