Úvod Kaprařský trh Deeper Chirp + Vánoční edice s dárky zdarma

Deeper Chirp + Vánoční edice s dárky zdarma

577
0

Párys.czLimitovaná vánoční edice luxusního nahazovacího sonaru Deeper Chirp+.

Tuto výkonou technologii původně vyvinulo americké námořnictvo, už léta je ale k dispozici i rybářům lovícím z lodě. A od nynějška ji konečně budou moci využívat VŠICHNI RYBÁŘI, kteří ji s sebou budou moci vzít KAMKOLI, aby se na ryby mohli vypravit KDYKOLI – protože rybář nikdy neví, kdy ho srdce vytáhne k vodě.

Deeper Chirp + Vánoční edice s dárky zdarma

Vánoční edice se 3 základními rybářskými potřebami (termoska, návlek na krk a kryt na noční rybaření) v hodnotě 60 € zdarma!

Termoska
Vakuová izolace termosky (500 ml/17 oz) z nerezové oceli s dvojitými stěnami vaše nápoje bez ohledu na počasí uchovává velmi horké nebo ledové. Speciální povrchová úprava zajistí, že vám láhev nevyklouzne z rukou. Je dostatečně malá na to, aby se vešla do bedny s návnadami, ale dostatečně velká na to, abyste se o nápoj mohli podělit se svým společníkem na rybách.

Návlek na krk
Maskáčový návlek na krk chrání pokožku před nepříznivými vlivy počasí. Je vyroben z pružné, vlhkost odvádějící tkaniny, aby dokonale obepínal krk, a je navržen tak, aby vyhovoval většině lidí. Můžete jej nosit na různé způsoby – jako šálu, nákrčník, pokrývku hlavy a poloviční kuklu.

Kryt pro noční rybolov
Toto speciální provedení vám umožňuje sonar ve tmě vidět jasněji. Je velmi lehký a snadno jej na sonar nasadíte, navíc je kompatibilní s modely Pro a Pro +. Je-li v aplikaci Fish Deeper aktivován režim nočního rybolovu, průhledným krytem bude svítit jasná blikající LED dioda.

PROČ ZVOLIT TECHNOLOGII CHIRP?
Čistota a extrémní přesnost sonaru CHIRP vám poskytuje strategickou výhodu, kterou potřebujete k tomu, abyste chytili více ryb, abyste je chytili rychleji a abyste se v rybaření obecně zlepšili.

NEUVĚŘITELNÉ ROZLIŠENÍ CÍLE.
Díky rozlišení cíle na 1 cm budete moci snadno určit cílové druhy, i když budou součástí velkého hejna ryb-návnad nebo sledovat i ty nejdrobnější návnady při svislém vláčení.

PŘESNOST V EXTRÉMNÍCH HLOUBKÁCH.
Díky technologii CHIRP je zmatek a šum u hladiny minimální, takže se můžete spolehnout na přesné hodnoty sonaru i ve velmi mělké vodě a najít ryby už v 15 cm od hladiny vody. Naopak dokážete rozlišit ryby i ve vodě hluboké až 100 m.

3 FREKVENCE PAPRSKŮ PRO VŠESTRANNÉ POUŽITÍ.
Objevujte místa, kde se ryby shromažďují, rychleji díky širokoúhlým paprskům nebo si najděte cílový druh přes velmi silný led díky úzkému paprsku.

DEEPER LAKEBOOK™
Každý sken a batymetrická mapa sonaru, které vytvoříte pomocí sonaru Deeper CHIRP+, každý bod zájmu (neboli průchozí bod), který označíte pomocí aplikace Deeper, na jediném místě v platformě Deeper Lakebook™, která slouží jako váš osobní deník pro větší rybářské úspěchy.

Produktové fotky:

Ve zkratce rychlé srovnání s verzemi PRO a PRO+
– Technolgie sonaru – CHIRP (PRO/PRO+ jsou standardní sonary)
– Rozlišení objektu – od jednoho 1 cm (PRO/PRO+ od 2,5 cm)
– Hloubka – 100 m (PRO/PRO+ 80m)
– Doba rychlého nabíjení 80% za 45 minut, 100% za 120 minut
– 3 kužele snímání – 70/160/470 (PRO/PRO+ 150/550)
– Dosah- 100 m (stejné) GPS – ano (stejně jako PRO+)
– Hmotnost 90g (PRO/PRO+ 100g)

Cena: 8.199,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: