Úvod Kaprařský trh Delphin AP8 FlatLux

Delphin AP8 FlatLux

440
0

DelphinExtra vysoká postel AP8 FlatLux s plochou a velmi odolnou ocelovou konstrukcí je právem považována za náš top komfortní a luxusní model rybářských lehátek. Velkorysý rozměr matrace až 210x90cm nabízí skutečný odpočinek na rybách či v kempu.

1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Delphin AP8 FlatLux koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

O pohodlí matrace se starají 3 měkké fleecové panely barvy khaki v kombinaci se zelenou látkou 600D. Hlavová část je tvořena kombinací černého a khaki fleecu. Ve spodní části se nachází speciální omyvatelný materiál. Pokud lehátko v této části umažete zablácenými botami, vodou a kartáčkem ho jednoduše vyčistíte. Tvrdost matrace je možné měnit v hlavové, nožní i středové části a to pomocí pevných provazů, které se časem nenatáhnou.

2

Každý jeden pár nohou je zamykatelný bajonetovým pinem, takže nehrozí nechtěné překlopení a otravné sklápění nohou při posouvání je minulostí. Vnitřní dva páry nohou mají zesílenou konstrukci. Dosedací patky nohou jsou flexibilní a robustní, umožňují přizpůsobení jakémukoliv nerovnému terénu.

3

Výška lehátka je 40cm, po vysunutí teleskopických nohou až 57cm! Takto vysoké lehátko nabízí extrémní komfort při ulehnutí. Matraci ze spodní části nad kloubovými mechanismy chrání zesílená pogumovaná látka. Specialitou je vnitřní zipovatelný prostor pod hlavovou částí. Do něj si můžete vložit drobnosti, které potřebujete mít v noci po ruce. Své místo tam najde příposlech, mobilní telefon, lampa či láhev s vodou. Po složení je lehátko možné zafixovat popruhem s plastovým klipem. Tento popruh je odepínatelný. AP8 FlatLux je detailně zpracované lehátko té nejvyšší kvality.

Technické parametry:
– Rozměry matrace: 210x90cm
– Výška postele: 40-57cm
– Zatížitelnost: 200kg
– Fixovatelný kloub: ne
– Vyztužení středové části: ano
– Vyztužení hlavové a nožní oblasti: ano
– Hmotnost: 13,2kg
– Přepravní rozměry: 95x80x34cm

Cena: 4.115,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: