Re: Galerie úlovků zrušena

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Galerie úlovků zrušena Re: Galerie úlovků zrušena

#261923
Fit
Správce

basnak: Ahoj kamaráde, vím, že zrovna Ty jsi měl tu galerii rád. A musím říct, že rozumím Tvému argumentu a v podstatě s Tebou plně souhlasím. Hlavní problém byl v tom, co jsem napsal. Určitě bych nerušil něco jen tak zbytečně.

Co se týká těch zazálohovaných fotek na tom odkazu, tak Ty tam budou už napořád pro všechny dostupné ke stažení. Je tam úplně všechno, co kdyby bylo do staré galerie nahráno.

Určitě nevylučuji, že v budoucnu bude nějaká možnost osobní galerie opět vytvořena, ale zatím mě bohužel nenapadá, jak to technicky vhodně vyřešit, aby to mělo logiku a mohlo to dobře fungovat i do budoucna. Jeden menší nápad mám, ale musím to promyslet, zda by to fungovalo. Musí to být co nejvíce jednoduché pro všechny uživatele a funkční napořád i po bezpečnostní stránce (aktualizace systému fóra na nové verze atd.). Musí se totiž myslet taky na bezpečnost, ta je na dnešním netu čím dál tím více důležitější.

Ještě mě taky napadá, že by galerie mohly být někde externě a v profilu každého uživatele by se dal přidat volitelně odkaz, který by směřoval na tu galerii s fotkami, kterou by si každý libovolně vytvářel a doplňoval. Zkusím se nad tím zamyslet, zda by to šlo nějak rozumně udělat.