Re: Jaké boilies ???

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Jaké boilies ??? Re: Jaké boilies ???

#259947
Fit
Správce

  Ahoj,
  já asi nemám žádné veliké favority, myslím si, že funguje více boilies. Záleží na více faktorech (revír, roční období atd.). Ale tak můžu napsat, na co se mi dařilo… Na jaře většinou chytám spíše na sladké směsi a čím je pak teplejší voda, tak začínám používat boilies na rybích moučkách.

  V podstatě celý rok mi dobře fungují eXpressky od Mikabaits. Oliheň a Monster crab třeba, jsou i sladké příchutě myslím…

  Na jaře jsem hodněkrát bodoval na boilies Scopex od Carpservis Václavík. Od této firmy mi výborně funguje boilies Losos-sardinka, rychle chytací koule, lepší spíš do teplejší vody. Letos chci vyzkoušet novou řadu Boss.

  Když jdu jen na pár hodin k vodě, tak naprosto úžasná věc jsou Balanced boilies (neutrálně vyvážené). Loni jsem chytal hodně na tyhle a desítky kaprů, sice třeba do 70 cm, protože hodně chytám na malých vodách, ale je to radost – http://www.carpservis.cz/product_info.php?products_id=63072

  Letos zkusím i balanced boilies od firmy Big carp. Dá se s tím dobře chytat i třeba s krmítkem a nebo s peletami v PVA.

  A jinak zkoušel jsem mnoho koulí, i třeba méně známé firmy jako Proline, BBR a další… Od BBR nejlepší loni příchuť Ninja red. Na všechno se dá nachytat, něco funguje lépe, něco méně. Ale to neznamená, že jindy to může být obráceně.

  Myslím si, že by si každý měl najít své oblíbené boilies sám. Ať už se jedná o kupované nebo domácí 😉 .