Re: Mezinárodní výstava rybářských potřeb BRNO 2009

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy Mezinárodní výstava rybářských potřeb BRNO 2009 Re: Mezinárodní výstava rybářských potřeb BRNO 2009

#252137
Fit
Správce

    [quote=”basnak”]Též jsem tam dnes dopoledne byl. Škoda že jsme se nepotkali, mohli jsme zaskočit na pivko do bufetu 😉 Jinak veletrh hodnotím kladně, utratil jsem prachy za věci, které jsem si za zimu nastřádal v hlavě. Viděl známé tváře. Co víc dodat, pěkný výlet. 😎 A už nás Fite nenapínej s tou spoluprací a vyklop to 😆 jsem zvědavý.

    Jo, tak to je teda škoda, kdybych to bejval věděl, tak jsme fakt mohli zajít 😥 . Bylo tam ale pěkně narváno, když jsem tam byl, to by asi byla náhoda, kdyby jsme se poznali…

    Co se týká té spolupráce, tak o tom zatím nemůžu moc mluvit, není to vyjednané. Pro návštěvníky tohoto serveru to asi nebude mít výrazný vliv, ale možná zde bude určitá motivace pro ty, kteří píšou články 😉 . Padají zkrátka nějaké úvahy a myšlenky o spolupráci LovKapra.com s Kapr magazínem a teď nově vlastně i připojeným Kapřím světem 😉 . Ale víc zatím neřeknu, třeba nebude nic…, je to velmi předběžné a nejisté…

    Pokud to nevyjde, zase to tolik vadit ničemu nebude 😉 .