Mezinárodní výstava rybářských potřeb BRNO 2009

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy Mezinárodní výstava rybářských potřeb BRNO 2009

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 15 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Zápisy
  • #251785
    Fit
    Správce

      Ahoj chlapi,
      letos se tradiční výstava v Brně koná od 18. do 22. března 2009. Informace jsou zde: http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-rybar.nsf/WWWAllPDocsID/VVEA-6FD9VB?OpenDocument&NAV=1.

      Pojedete letos někdo? Já tam jezdím skoro každý rok, loni jsem tam byl taky. Letos ještě nevím, ale možná bych se tam zase jel podívat. Co je tam podle vás dobré nakoupit . Jaký je váš názor na tuto akci

      #251904
      kam!kaze
      Účastník

        Mezinárodní výstava rybářských potřeb BRNO je výborná věc.Je to skvělá příležitost osahat si věci ke kterým se v běžném rybářském krámě nedostanu a na které celý rok jen zbožně hledím na netu.Dobré prezentace novinek a instruktáže.V neposlední řadě je výstava v období mého největšího rybářského abstáku,tak mne dokáže vždy jen potěšit a troch probrat z toho zimního rybářského spánku 😀

        #252135
        Fit
        Správce

          Tak jsem tam dnes dopoledne byl také 😉 . Docela pěkný, všechno jsem si tam prošel…

          Taky jsem tam měl jednu menší domluvenou schůzku, a to ohledně zajímavé spolupráce s tímto webem, ale nebudu o tom zatím mluvit, protože zatím není nic jisté a vůbec to nemusí vyjít 😉 .

          #252136
          basnak
          Účastník

            Též jsem tam dnes dopoledne byl. Škoda že jsme se nepotkali, mohli jsme zaskočit na pivko do bufetu 😉 Jinak veletrh hodnotím kladně, utratil jsem prachy za věci, které jsem si za zimu nastřádal v hlavě. Viděl známé tváře. Co víc dodat, pěkný výlet. 😎 A už nás Fite nenapínej s tou spoluprací a vyklop to 😆 jsem zvědavý.

            #252137
            Fit
            Správce

              [quote=”basnak”]Též jsem tam dnes dopoledne byl. Škoda že jsme se nepotkali, mohli jsme zaskočit na pivko do bufetu 😉 Jinak veletrh hodnotím kladně, utratil jsem prachy za věci, které jsem si za zimu nastřádal v hlavě. Viděl známé tváře. Co víc dodat, pěkný výlet. 😎 A už nás Fite nenapínej s tou spoluprací a vyklop to 😆 jsem zvědavý.

              Jo, tak to je teda škoda, kdybych to bejval věděl, tak jsme fakt mohli zajít 😥 . Bylo tam ale pěkně narváno, když jsem tam byl, to by asi byla náhoda, kdyby jsme se poznali…

              Co se týká té spolupráce, tak o tom zatím nemůžu moc mluvit, není to vyjednané. Pro návštěvníky tohoto serveru to asi nebude mít výrazný vliv, ale možná zde bude určitá motivace pro ty, kteří píšou články 😉 . Padají zkrátka nějaké úvahy a myšlenky o spolupráci LovKapra.com s Kapr magazínem a teď nově vlastně i připojeným Kapřím světem 😉 . Ale víc zatím neřeknu, třeba nebude nic…, je to velmi předběžné a nejisté…

              Pokud to nevyjde, zase to tolik vadit ničemu nebude 😉 .

              #252223
              basnak
              Účastník

                No narváno bylo to máš pravdu, hlavně u vchodu a u bufetu jednu dobu. Ale tak poznat bych tě možná poznal, některé tváře jsem taky viděl poprvé na živo, sice mne to dýl trvalo než jsem je někam zařadil ale poznal jsem je 😀
                No to mi stačí ohledně té spolupráce. Tak makej ať ti to vyjde. 😉

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.