Re: Staňkovský rybník

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Staňkovský rybník Re: Staňkovský rybník

#252476
Fit
Správce

Chytal jsem taky naproti Oáze, hned na začátku z té první pláže v podstatě. Přidávám fotky, kde jsem lovil, bude to tak 4 roky zpátky 😉 :

http://www.lovkapra.com/image/obrazky/200612031900_vzprimene-postaveni.jpg“ />
Ty pruty tady mám zvedlé, ale tak jsem nelovil, tenkrát jsem to tak potřeboval jenom nafotit pro časopis 🙂 .

http://www.lovkapra.com/image/obrazky/200701031725_zdolavani.jpg“ />
Tady kolega tahal zrovna pěknýho kapra, podle fotek asi poznáš, kde jsme chytali…

Pozor na to, asi 50 metrů je poměrně mělčina kolem (1-3m), ale pak to jde prudce dolů až do 11m ). Nejvíce kaprů jsme chytili právě na hraně, kde to šlo z těch 3m na nějakých 6-7m. Známej to tam projel s echolotem, takže to mám dobře zmapované. Navíc jsme tam osobně dával několikrát tyčovku, takže vím, jakej tam ten zlom je velkej. Takže bych doporučil najít nějaké to místo kolem 3m hloubky a tam zakrmit větším boiliesem.

Jinak co se týká příchutí, tak toho bylo víc, ale vzpomínám si, že jsem tenkrát nachytal jednoznačně nejvíce právě na tu Jahodu 😉 , byla to moje vlastní výroba tenkrát, ale použil jsem směs od firmy CarpServis. Několik kaprů jsem chytil také na Scopex, Mrtvý korýš a Losos-sardinka. Už přesně nevím, co jsem tam všechno naházel 😉 . Ale kolega tam chytl spoustu kaprů také na příchuť Ryba vlastní výroby (lovil tam několik dní přede mnou). Dle mého názoru je to celkem jedno, ty ryby tam budou zvyklé. Někteří rybáři tam krmí až moc. Ale jak říkám, už jsem tam dlouho nebyl.