Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012 Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

#258624
Weider
Účastník

    Čaute, potřeboval bych poradit. Plánujeme s kamarádem zajet na pár dní k vodě (30.3.-2.4.), ale nikdy jsme takhle brzo na rybách nebyli. Jsem z Prahy, ale nevim kam bych teď na mini výpravu asi zajel. Buď Berounka 1, Labe nebo Vltava. Nejblíž mám Berounku, ale není tam zatím moc studená voda? Někdo mi kdysi říkal, že má Berounka studenější vodu než například vltava nebo labe (nepamatuji si už přesně…). Nevím o žádným slušným rybníku ani jezeru kam bych mohl zajet, takže zbývají nám jen řeky (popř. jestli znáte nějaký slušný rybník/jezero někde u Prahy, tak budu rád za info). Zajímalo by mě, jaké boilies by jste volily a zda vůbec by to bylo boilies, když bychom jeli pouze na 3-4 dny a předem zakrmit bychom nemohli. Jaké návazce používat a celkově jak se u vody chovat? Nejdřív jsem byl na rybách vždy tak v květnu, takže opravdu netuším co a jak, když je ještě celkem zima. Děkuji za každou radu a informaci. 😉