Re: Zhrnutie 2010

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Zhrnutie 2010 Re: Zhrnutie 2010

#256271

[quote=”Black pepe”]Minulú sezonu by som hodnotil ako dobrú 😉 aj ked do začiatku leta to bolo o povodniach a slabých úlovkoch na našich oblúbených zvazovkách.Tieto vody nám s partákom dali ovela viacej kaprov ako roky predtým čo si myslím že spravila zmena a a spôsob lovu na nových miestach nad ktorými som v minulosti pochyboval..Už sa neviem dočkat ked skúsime tie o ktorých pochybujem ešte viac ale niečo mi hovorí Skús to tam!!!!Osobák som si nezvýšil ale ryby čo boli niečim zaujímavé mi to vynahradili aj ked išo o exempláre okolo 10kg 😉 samozrejme latku som posunul do konca sezony na ryby do 12,5kg. To že som zmenil značku a chytam za niečo iné ako som chytal nebudem zbytočne rozpitvávat…jednoducho som tam kde som vždy chcel byt a ským chcel byt 😀 preto som spoznal dalších ludí čo poznajú dalších ludí ktorý sú pre mňa dôležitý v kaprarskej scéne 😉 No a čo bolo výnimočné v sezone 2010 asi to že som sa oženil s rybárkou a kaprárkou v jednom 😀 😀 čo si môže kaprár viacej želat že 😀 😀
Lovu zdar 🙂 🙂

Tak to že si sa oženil , to neviem nepamtám to ani neviem či si to vobec spomínal 🙂)) aj ke dne tak gratulujem !!! dúfam že tá sezona 2011 bude ešte lepšia ako táto 🙂)) 😉