29,5 kg kapr chycený na Slovensku

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry 29,5 kg kapr chycený na Slovensku

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MartinLK a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Zápisy
  • #252698
    Fit
    Správce

      Hoj,
      tady dávám odkaz na jeden velmi pěkný úlovek 😎 : http://narybach.eu/2009/06/peter-slivka-rekordny-ulovok-si-treba-zasluzit/

      #252699
      Black pepe
      Účastník

        Chytili sa dvaja tu je link na toho druhého 28.5kg..Je to video z markízi a reportáž je na konci
        http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/dnes/29443

        #252700
        Fit
        Správce

          [quote=”Pepe imt”]Chytili sa dvaja tu je link na toho druhého 28.5kg..Je to video z markízi a reportáž je na konci
          http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/dnes/29443

          Díky za odkaz, kouknul jsem na to a je to krásná ryba. To bych taky chtěl jednou zažít. Skvělé je to, že ho ten rybář pustil 😉

          #252701
          Black pepe
          Účastník

            Keď si to tak vezmeš tak ani nevieme v skutočnosti aké velké ryby fakt unás aj uvás plávajú,ale toto svedčí len o jednom že máme v našich vodách aj 30tky.. 🙂

            #252708
            basnak
            Účastník

              Určitě, jenom dojít na to, jak je přelstít. 😎 Klukům se to povedlo, z jejich výkladu mne v tloukli do palice myšlenku se kterou jsem si už nějaký ten rok pohrával. 😎

              #253471
              cttimata
              Účastník

                Tak ten 28,5kg nebola ziadna technika ani nic podobne, kapor bol chyteny na nahodu… Ale aj tak pekna ryba. Mal som ju moznost vidiet osobne.

                #253472
                Fit
                Správce

                  [quote=”cttimata”]Tak ten 28,5kg nebola ziadna technika ani nic podobne, kapor bol chyteny na nahodu… Ale aj tak pekna ryba. Mal som ju moznost vidiet osobne.

                  Tak to jsi měl dobrý, na takovýho kapra bych se taky rád někdy podívat živě 😉 .

                  #254309

                  [quote=”Fit”]Hoj,
                  tady dávám odkaz na jeden velmi pěkný úlovek 😎 : http://narybach.eu/2009/06/peter-slivka-rekordny-ulovok-si-treba-zasluzit/

                  Newiem či je to isto ale na 95% je to ten istý kapor!!!! uvádzal to aj časopis RRR ten 29,5 aj 28,5 je to ten istý!!len tak pre informaciu. Nestalo sa to prvý krát ved sami ste možno videli ulovok MIchala Kučeru a jeho tzv. ,,krásky” jak ju chytil dva krát,prsote niečo nádherné ,asi každý by tužil niečo podobné zažiť!!!

                  #254310
                  Fit
                  Správce

                    Je to opravdu nádherný kapr. Vypadají hodně podobně podle fotek, tak to asi bude on. Alespoň já tam taky nevidím rozdíl. Fakt bych to chtěl zažít taky. To asi zřejmě úplně každý 😎 😉 .

                    #254313

                    [quote=”Fit”]Je to opravdu nádherný kapr. Vypadají hodně podobně podle fotek, tak to asi bude on. Alespoň já tam taky nevidím rozdíl. Fakt bych to chtěl zažít taky. To asi zřejmě úplně každý 😎 😉 .

                    Je to on,ved to bola aj v slovenskom časopise RRR-ryby,rybky,rybičky o mesiac neskor ho chytili a mal o nejaké 1kg menej!!!ale nádhera 😉

                    #254330
                    cttimata
                    Účastník

                      No ten 29.55 a potom 28,5 by mal byt ten isty. Videl som ho osobe, pekna velka ryba, oproti nejakej 16-ke to bol riadny rozdiel 🙂)). No plava dalej, snad ho niekto iny chyti 🙂)).

                      #254338

                      [quote=”cttimata”]No ten 29.55 a potom 28,5 by mal byt ten isty. Videl som ho osobe, pekna velka ryba, oproti nejakej 16-ke to bol riadny rozdiel 🙂)). No plava dalej, snad ho niekto iny chyti 🙂)).

                      No ja mám rekord 16,5 najvačšieho čo som ale kedy videl bolo 25kg ,to sú iné torpeda,som rád že ešte v naších vodách su takéto ryby 😛

                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.