3D Carp 2

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 32)
  • Autor
    Zápisy
  • #256436

    Tak či tu volakto dával už túto hru ak hej tak to dajte preč ,ale dostal som sa k tomu od jedného známeho tu je link na staihnutiejeto iba ,demo podarilo sa mi ulloviť najviac 15,5 kg kapra 🙂))
    http://www.3dcarp.webeden.co.uk/#/download-demo/4516628229

    #256437
    Fit
    Správce

      To jsi to sem musel dát zrovna v době, kdy mám zkouškový? 😈 Zatím to stahovat nebudu, dokud nebude po všem. Mám toho teď dost a fakt mě to už nebaví a ani se mi moc nedaří 🙄 .

      Ale díky za odkaz, pak si to taky vyzkouším, na chvilkové zabavení by to nemuselo být špatné 🙂 . A gratuluju k tomu kaprovi 😆 .

      #256439

      Je to celkom super hra ,je to nakazlive 🙂 no radšej to ešte nestahuj to máš veru pravdu 🙂)) len neviem stiahnuť nikde full verziu toto j elen demo ,ale je to super už som chytil White Common carp 36lbs alebo aj 10lbs Liena 🙂

      #256449
      superweb
      Účastník

        hm jen 2 hodky hrani 🙁 a 20 liber je docela prehnana palka, navic v dnesni dobe jako jedinej zpusob distribuce cd postou.. Kdyby to mel treba za 5 ke stazeni, tak mu to za tu praci dam.. takhle se radsi budu drzet fishsimu, i kdyz ten uz sem taky nehral ani nepamatuju 🙂

        #256450
        superweb
        Účastník

          Tak sem vytorrentil plnou verzi 🙂

          #256451
          superweb
          Účastník

            [quote=”superweb”]Tak sem vytorrentil plnou verzi 🙂

            twe to je moc, ono to chce este cd v mechanice a virtualni mu nestaci..

            #256453
            Gaza
            Účastník

              ja chytil 32 liber karpa 🙂 musim říct, že oči slzí když vidí tu grafiku a říkám si jak by bylo lehké to udělat graficky hezké

              #256454

              máš plnu verziu ?? kolko to má MB ??? poslal by si mi to alebo dal niekde aby sa to dalo jednoduchšie staihnuť 😀

              Ja sem chytil zatial 36lbs

              #256455
              Gaza
              Účastník

                ja mam jen to demo 🙁

                #256456
                Fit
                Správce

                  [quote=”MartinLK”]máš plnu verziu ?? kolko to má MB ??? poslal by si mi to alebo dal niekde aby sa to dalo jednoduchšie staihnuť 😀

                  Ja sem chytil zatial 36lbs

                  Jestli jsem to od něj pochopil, tak mu to nefunguje, to co si stáhnul v té plné verzi. Kdyžtak prosím linky na nelegální stahování si posílejte přes mail nebo jinak než tady po fóru veřejně. Warez je tu na stránkách zakázaný (i odkazy na jiné weby, kde se nachází) viz. pravidla fóra – http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/viewtopic.php?f=20&t=148 .

                  #256457
                  Gaza
                  Účastník

                    [quote=”Fit”][quote=”MartinLK”]máš plnu verziu ?? kolko to má MB ??? poslal by si mi to alebo dal niekde aby sa to dalo jednoduchšie staihnuť 😀

                    Ja sem chytil zatial 36lbs

                    Jestli jsem to od něj pochopil, tak mu to nefunguje, to co si stáhnul v té plné verzi. Kdyžtak prosím linky na nelegální stahování si posílejte přes mail nebo jinak než tady po fóru veřejně. Warez je tu na stránkách zakázaný (i odkazy na jiné weby, kde se nachází).

                    zdá se mi to nebo chybí soukromé zprávy 😀 😀 😀

                    #256458
                    Fit
                    Správce

                      Someone wrote:

                      zdá se mi to nebo chybí soukromé zprávy 😀 😀 😀

                      Však já jsem je přece slíbil 😉 a budou 😉 . Už by dávno byly, kdybych byl chytrej a zvládal zkoušky ve škole a měl na to čas se do toho pustit. Do konce února SZ budou na 100% (spíš dřív).

                      #256459
                      Gaza
                      Účastník

                        v pohodě, jen jsem si trošku rejpnul, hlavně vše uspěšně slož. Držel bych ti palce ale ty už držim přítelkyni 😀

                        #256460

                        No ked dačo bude tak poprosím carphunterpb@centrum.sk 😉 😉 😉 😉

                        #256461
                        superweb
                        Účastník

                          [quote=”MartinLK”]máš plnu verziu ?? kolko to má MB ??? poslal by si mi to alebo dal niekde aby sa to dalo jednoduchšie staihnuť 😀

                          Ja sem chytil zatial 36lbs

                          ja tam daval i magnet link na torrent, coz se fitovi asi nelibilo(omlouvam se)..nejsem zadnej “vzdyckypirat”, jak jsem psal vyse, kdyby to slo za rozumnej peniz stahnout, zaplatil bych 🙂 Puvodne jsem hledal funkci private message(phpbb ji standartne ma), abych to nepostoval verejne, ale nenasel.
                          ma to 18MB, cca. stejne jako to demo. s pouzitim google(“3d carp torrent”) neni takovy problem to najit. Kdyztak postni svuj skype nick/icq, nejak nasdilim 🙂

                          #256462
                          superweb
                          Účastník

                            [quote=”MartinLK”]No ked dačo bude tak poprosím carphunterpb@centrum.sk 😉 😉 😉 😉
                            pardon nevsiml jsem si ze uz je tu i druha stranka fora. zitra snad s trochou stesti bude volna chvilka a nejak nasdilim 🙂

                            [quote=”Fit”]
                            Jestli jsem to od něj pochopil, tak mu to nefunguje, to co si stáhnul v té plné verzi.

                            Ale jo funguje, jen to chce cd s 18MB dat v mechanice, coz je opruz..a daemon to s zadnym modem emulace neosmeli, zitra zkusim clonecd jeste 🙂

                            #256463
                            Fit
                            Správce

                              superweb: Jo, však ok 😉 . Já tu tyto odkazy nechci taky kvůli Google, který to nemá rád a penzalizuje (navíc je v rozporu s podmínkami reklamního systému, který tu na stránkách je). Ty soukromé zprávy budou tady na fóru zavedené, jak jsem slíbil 😉 . Musím si s tím jenom pohrát, nastylovat barvy atd., hned jak se k tomu dostanu, tak to spustím.

                              #256464
                              superweb
                              Účastník

                                [quote=”MartinLK”]No ked dačo bude tak poprosím carphunterpb@centrum.sk 😉 😉 😉 😉

                                mas link v mailu. rozbalit, image vypalit na cd, naisntalovat a cd musi byt v mechanice. Emulace daemonem bohuzel nefunguje.
                                Jinak ja hral tak 20min a jsem zatim na 24lb 🙂 Docela promakany, jen jsem zatim nepochopil to zdolavani, pravym tlacitkem navijis, k necemu ma byt + a -, ale zadnou zmenu jsem nezaznamenal kdyz jsem to mackal.

                                #256467
                                Gaza
                                Účastník

                                  [quote=”superweb”][quote=”MartinLK”]No ked dačo bude tak poprosím carphunterpb@centrum.sk 😉 😉 😉 😉

                                  mas link v mailu. rozbalit, image vypalit na cd, naisntalovat a cd musi byt v mechanice. Emulace daemonem bohuzel nefunguje.
                                  Jinak ja hral tak 20min a jsem zatim na 24lb 🙂 Docela promakany, jen jsem zatim nepochopil to zdolavani, pravym tlacitkem navijis, k necemu ma byt + a -, ale zadnou zmenu jsem nezaznamenal kdyz jsem to mackal.

                                  vpravo nahoře se ti píše procenta, řekl bych že to je procento utažení brzdy. Tedy jsem si skoro jist, při testování mi to už nějaký parník upálil 😀 Jinak na splávek zatím nic

                                  #256468
                                  superweb
                                  Účastník

                                    [quote=”Gaza”][quote=”superweb”][quote=”MartinLK”]No ked dačo bude tak poprosím carphunterpb@centrum.sk 😉 😉 😉 😉

                                    mas link v mailu. rozbalit, image vypalit na cd, naisntalovat a cd musi byt v mechanice. Emulace daemonem bohuzel nefunguje.
                                    Jinak ja hral tak 20min a jsem zatim na 24lb 🙂 Docela promakany, jen jsem zatim nepochopil to zdolavani, pravym tlacitkem navijis, k necemu ma byt + a -, ale zadnou zmenu jsem nezaznamenal kdyz jsem to mackal.

                                    vpravo nahoře se ti píše procenta, řekl bych že to je procento utažení brzdy. Tedy jsem si skoro jist, při testování mi to už nějaký parník upálil 😀 Jinak na splávek zatím nic

                                    no taky to tak chapu, v tutorialu to pise neco s + a -, ale at to mackam jak to mackam, porad tam mam 70%

                                  Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 32)
                                  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.