Bez záberu…

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Technika lovu Bez záberu…

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Nevy a poslední změna proběhla před 14 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Zápisy
 • #252789
  Black pepe
  Účastník

   Nazdar páni…
   Kolko dní ste vydržali na svojich výpravách bez jediného pííííp….a ako dni bez záberu majú vplyv na vašu psychiku????

   #252791
   dasty carp
   Účastník

    [quote=”Pepe imt”]Nazdar páni…
    Kolko dní ste vydržali na svojich výpravách bez jediného pííííp….a ako dni bez záberu majú vplyv na vašu psychiku????

    Osobně vydržím dosti,ale otázkou je zda má cenu zdržovat se na místě delší dobu,kord když jsi bez pípance..osobně jak není záběr do tří dnu stěhuji se a měním flek. 😉 Samozřejmě je jiné stojatá a tekoucí voda… 😉

    #252794
    Fit
    Správce

     Přesně tak, jak píše dasty. Jakmile nemám 3 dny záběr, tak začínám být už hodně zoufalej 😉 . A párkrát se mi to už stalo a chytil jsem třeba až pátej den a šlo to pěkně. Ale jak to první tři dny nebere, tak je to alespoň na mou psychiku děsný 🙄 .

     #252798
     Black pepe
     Účastník

      Tie try dni s tým súhlasím potom už aj ja pochybujem o mieste a rozmýšlam v čom je chyba a potom ma vie vytočiť jedna vec ak sa mi ryba ukazuje pri tyčovkách a signalizátory sú hluché..aj keď vela kaprárov sa drží pravidla že to netreba vzdať ani po niekolkých dňoch ak vedia že chytajú na top miestach,ale osobne neviem či to má niaky význam.

      #252800
      dasty carp
      Účastník

       Top místa osobně nenavštěvuji,,za prvé-věčně obsazené,fregventované,hnojené kde čím..Z mé strany a pohledu na hovno,,,radši sednu jinam a snažím se ryby oklamat jinak…Je to i lepší zkušenost,zážitek a máš z ulovku mnohem větší radost,,, 😉

       #252815
       basnak
       Účastník

        Pokud zahlodám do své paměti, tak si vzpomínám, že bez záběru jsem byl na řece od kapra 14dní. Panovalo ukrutné vedro, voda se skoro ani nehla a já čekal s kamošama (kteří to po 4. dni vzdali a chytali dravce, nebo jen tak kempovali) na onen den kdy zaprší. Ryba tam byla. Aspoň to tvrdil jeden známý, který to tam projížděl echolotem(bůhví co to bylo za ryby). Ať sem dělal co sem dělal – tehdy na začátku (mnohé věci bych dělal teď úplně jinak) tak jsem vytáhl jenom dva cejny. Tahle zkušenost “zkouška nervů” mne naučila vydržet. Nerad sedám na profláknuté místa. A pokud už sednu na nějaké místo tak na něm válčím do té doby než mi dojdou zásoby, nebo si pro mne nepřijde přítelkyně se slovy, že už to fakt přeháním.
        Jak tak čtu, tak to máme s tím 3 dnem dost podobné. Já beru třetí den zlomový a začínám kutit, hledat, vymýšlet a kdesi cosi. Dokud tu rybu nenajdu a nedonutím ji ochutnat. Je taky fakt, že mám na to víc času než pracující.

        #252923
        Nevy
        Účastník

         4 dni a to fakt nemal ani tuk 😆 😆

        Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.