Bezdrátový echolot

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení Bezdrátový echolot

• Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Snakei a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Zápisy
    martas303
    Účastník

Ahoj.Mohl by mi někdo prosím dát tip na bezdrátový echolot asi do 2500-,Kč?Za odpovědi předem děkuji 😉

Radim Houška
      Účastník

Ahoj,
        osobně žádné zkušenosti s bezdrátovými echoloty nemám, nicméně zde na LovKapra.com je recenze jednoho typu – http://www.lovkapra.com/videorecenze-deeper-smart-fishfinder/. Snad ti to pomůže 🙂

Fit
        Správce

Ahoj,
          jo, ten Deeper stále mám a občas i používám. Na základní věci to v pohodě stačí a funguje to celkem dobře, z takových těch levných nahazovacích je to podle mě asi top. Aplikace už prošla mnoha aktualizacemi od té doby, co jsem na to dělal recenzi. U vody to spojím s tabletem nebo mobilem a pro přehled je to fajn. Ale cena je pořád přes 5.000 Kč.

Snakei
          Účastník

Uvazuju, ze ho koupim, jak to je s dosahem?

Fit
            Správce

Deeper má dosah cca 50 m při ideálních podmínkách (žádné vlny, překážky atd). Je to prostě limitováno technologií Bluetooth. Loni jsem zkoušel házet na řece kolem 70-80m a nechytal se. Spolehlivé to bude tak na 20-30m. Na druhou stranu, můžeš to používat i na lodi. Takže asi tak 😉.

Snakei
              Účastník

Ja procital nejaky recenze a vetsinou lidi pisou tech 50m spolehlive. Bohuzel mam kolem sebe reviry, kde se s clunem nesmi, tak ted na google mapach podle orientacnich bodu merim, jak daleko vlastne hazu.🙂 Ale asi do nej pujdu.

Fit
                Správce

Jo, když nejsou velký vlny nebo jinej problém, tak se těch 50m dá. Teď je i nějaká nová verze, co má WiFi a GPS, ale je o něco dražší…

Snakei
                  Účastník

Na tu sem koukal, ale co tak procitam, je lepsi prave BT. WIFI neni tak stabilni. Rikal mi prodavac v rybarstvi, ze si u nich par lidi koupilo odhozovej echolot, vyrobce se na krabici chlubi dosahem 120m a wifi, a lidi si stezujou, ze na 30m uz to ma problemy, kdyz sou vlnky.

Fit
                    Správce

Nevím, nemám zkušenost, máš na mysli taky tuhle verzi nebo něco jiného?

Deeper Pro+ Fishfinder nahazovací sonar – verze WiFi s GPS

http://www.lovkapra.com/wp-content/uploads/2016/04/deeper.jpg“ />

Snakei
                      Účastník

Jojo, tuhle sem myslel. Jenze wifi je proste min stabilni nez BT.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.