Boilie a pelety od Successful Baits

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Boilie a pelety od Successful Baits

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel pavel77 a poslední změna proběhla před 11 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Zápisy
 • #258029
  tetrev82
  Účastník

   Zdarec, jaké máte zkušenosti s těmato neměckýma koulema a peletama. Koukám třeba na ty nové pop – upky http://www.successful-baits.cz/successfulbaits/eshop/60-1-Boilie-pelety/180-2-Dumbellz-Pop-Up a vypadají zajimavě. Nejvíce mě dostalo toto: http://www.successful-baits.cz/successfulbaits/6-Aktuality-Novinky/64-Braunfels-2011 , přitom u nás nejsou nějak extra známé. Pokud máte nějaké zkušenosti, sem snima 🙂

   #258049
   tetrev82
   Účastník

    Nikdo nic? Nebo je to tu mrtvé?

    #258050
    Fit
    Správce

     Vypadá to zajímavě, ale žádnou zkušenost s tím zatím nemám. Asi většina lidí tady, sám píšeš, že nejsou u nás extra známé. Těch věcí je dneska na trhu obrovské množství. Třeba ještě někdo napíše, kdo s tím nějaký zkušenosti má.

     #258066
     uhlir.standa
     Účastník

      Tento typ boilies-pelet (otázka jak to nazveme – základem je boilís směs/základ) znám a zkoušeli jsme na bázi česneku + další příchutě. Nebyl to produkt této firmy,ale zkušenosti s tímto druhem máme pozitivní. Boilísky jsou ve své podstatě činkovitého tvaru a osvědčené nastražení je na gumičku, obdobně jako peletky. Pokud budete zkoušet propichovat na vlas,tak hodně opatrně a se slaboučkou jehlou, mají tendenci díky zúžené středové části praskat. Co se týká kvality,tak předpokládám,že díky tomu , že se jedná o novinku tak budou našlapané (což po roce až dvou od zavedení na trh nemusí být pravda) , ale opět zde platí , že na jednom revíru budou fungovat a na dalším nemusí. Námi nachytané ryby byl většinou cejn veký (to ten česnek) a kapříci. Zkoušelo se pouze na menších rybnících kdy obecně ryby nebraly a nebyl problém chytit 10-12 kapříků kolem 45cm za 3 hodiny. Na větších vodách vyzkoušeno nemáme.

      #258075
      tetrev82
      Účastník

       Já se chystám to zkoušet na zimu nebo pozdní podzim, tak uvidím, Každopádně díky za příspěvek. Snad ještě někdo napíše své zkušenosti.
       Ještě jednou díky.

       #260603
       pavel77
       Účastník

        mam to vyskoušený z lonska maj super věci esnce za dobré ceny jsou originalní

       Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
       • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.