boilie mixy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Zápisy
 • #258708
  WhooooO
  Účastník

   Ahoj chci se zeptat jaké ingredience se ještě musí přidávat do těchto mixů a jestli máte nějakou stránku s levnýma mixama?

   #258709
   Fit
   Správce

    Pokud si koupíš boilies mix, tak už to máš namíchané (suchou složku). Dle libosti pak můžeš použít i nějaké tekuté složky (což je určitě dobré). Nejlépe asi nějaký aminokomplex, kde už je vše namíchané ve správném poměru včetně příchutě, kterou si vybereš. Každý si to dělá po svém, jak to má ozkoušené. Nejjednodušší cesta je boilies mix + nějaký aminokoplex. Pro začátky to stačí a pak můžeš experimentovat sám v budoucnu a různě vylepšovat atd…

    Stránku s levnými mixy ti asi neporadím, protože už jsem dlouho boilies doma nedělal, tak nevím… Na to si počkej na tipy od ostatních 😉 .

    #258710
    WhooooO
    Účastník

     takže když vemu todle http://www.vasr.cz/shop/index.php?productID=240 tak jen přidám na 1 kg 9 vajec a zamíchám? a ten amino komplet se dává na 1 kg v jakém množství?

     #258712
     Fit
     Správce

      Zrovna u tohoto boilies máš přímo napsané dávkování aminokomplexu (lahvičku dostaneš v ceně v tomto případě). Dole máš napsáno dávkování, že na ty 4 kg 300ml aminokomplexu viz.:

      Someone wrote:

      Dávkování: 300 ml AK na 4kg suché směsi ( 30ks vajec )

      Jinak na každém aminokomplexu je napsané doporučené dávkování od výrobce, tak je dobré se tím zhruba řídit 😉

      #258713
      WhooooO
      Účastník

       ok moc díky jak to uválím napíšu jak to dopadlo 🙂)

      Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.