Boilie na aukru

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Boilie na aukru

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Martens a poslední změna proběhla před 13 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Zápisy
 • #257663
  Martens
  Účastník

   Pánové, na aukru nabízí nějaký pan Červený boilie 5 kg za 490.- kč. Prý dovoz z NL. Nemáte s tím někdo už nějakou zkušenost? Na fotce vypadá dobře. http://aukro.cz/show_item.php?item=1635162229. Příští týden jedu na 7 dní na Hracholusky, tak hledám něco novýho.

   #257673
   popp
   Účastník

    kam se chystáš na hrachy jedu tam taky na týden ale pořádně nemam vybráno kam

    #257674
    uhlir.standa
    Účastník

     Pokud je skutečně z Holandska, tak lze koupit boilie 1kg za 49kč,ale je tam jedno drobné ale…. Jedná se pouze o mraženky,které jsou exportovány v minimálním balení 50kg. Cena49Kč/kg je bez 10% Dph a chybí cena za dopravu do ČR. Pokud je voženo při např.převozu aut a podobně tak to ještě jde,ale jinak je cena za balík do 50kg 38Eur. Další co je důležité,způsob dopravy a zda došlo k rozmražení – 2-3x lze ,ale pak je to boilies na vyhození. Jinak boilie z Holandska je srovnatelé s boiliesem našich výrobců , ale je třeba dávat pozor na označení – vyrábí se minimálně ve třech variantách (Standard,Premium a Gold ). Jinak uvedené ceny nelze dosáhnout s klasicky baleným boilies,ale platí pouze pro mraženky v té nenjnižší kvalitě. Tím nechci odrazovat od nákupu,ale problematikou boilisu z NL jsem se zabýval více jak půl roku a domnívám se že mám poměrně kvalitní informace přímo od výrobců. Pokud se s Filipem Číhalem dohodnu,připravíme nějaký článek o dovážených boiliesech o jejich výrobě u nás a v zahraničí a srovnání cen v závislosti na kvalitě jednotlivých přísad v boiliesech. Jinak za mně k boilisu z NL ano. Chytám na ně (samozřejmě i na jiné) a mohu napsat že funguje.

     #257687
     Martens
     Účastník

      Parádní odpověď, moc děkuji. No, asi zůstanu u osvědčeného Mikbaitsu. Ale na to srovnání jsem moc zvědavej. Na Hrachy jezdím do Keramiky už přes 20 let. Je to spíš dovolená s rodinou. Nic velkýho se tam čekat nedá. Přes 75 cm a 9 kg jsem se tam nedostal a pokud vím, tak tam ještě níkdo. V sezoně tam bývá spíš překrmeno. Takže na týden 7kg boilie a 8kg velkých pelet stačí. Nejlíp se tam vláčí. Okounů dost. Na větší ryby asi do klidnější zátoky.

     Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
     • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.