boilie na přehradu

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety boilie na přehradu

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fild@ a poslední změna proběhla před 7 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #262788

  zdavim potrebuju poradit s bolies na přehradu kde je převažně stojatá voda a u dna ne Malej proud chtel bych poradit s bolies na vetsi kapry.Prosím aby se to dalo koupit v prodejně Tomi-Korda Dekuji
  Zde je pár tipů z nejlepsich recenzi máte také nějaké zkušenosti ? Děkuji za kazdou pomoc boilies Scopex od Carpservis Václavík-boilies Losos-sardinka. (1)

  Method mix-robin red+zalévat boostrem,které zrovna používám
  Boilie Dari Baits.
  Pelzer mtx-

  #262790
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   já si myslím, že je to celkem jedno, musíš si sám vyzkoušet, co Ti dobře na daném místě a ročním období bude fungovat 😉. Teď na léto bych zkoušel něco spíš na masové bázi a rybích moučkách.

   Jinak to boilies Losos-sardinka už myslím Václavík nemá ani v nabídce. Místo toho můžeš zkusit třeba Přírodní játra, na ty se už nachytalo docela dost pěkných kaprů.

   #262875
   Fild@
   Účastník

    Ahoj,

    a hlavně k vodě nejezdi jen s jedním druhem boilies, je potřeba zkoušet, co na dané vodě funguje. Někde ti to bude jezdit na masovky, jinde zase třeba na ovocné. Neboj se třeba potápivou kouli ořezat, doplnit o plovku, naboosterovat, prostě ji nějak zatraktivnit. A hlavně zakrmit, a úspěch se dostaví 😉

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.