Boilies Caperlan Wellmix (Decathlon) – zkušenosti

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Boilies Caperlan Wellmix (Decathlon) – zkušenosti

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel deny a poslední změna proběhla před 3 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Zápisy
 • #264974
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   zakládám nové téma ohledně boilies z Decathlonu. Asi hodně z vás s tím má už nějaké zkušenosti, a to především s tou extra levnou řadou Wellmix. Za sebe musím říct, že už jsem to několikrát vyzkoušel jako krmné boilies a občas to i na jeden prut nastražím. Už se mi i párkrát stalo, že jsem na to udělal lepší ryby než na mnohem dražší koule (s bráchou na to máme i ryby 13, 17, 21 kg ze svazovky 🙂 ). Takže vybudoval jsem si k tomu určitou důvěru a za určitých okolností je to výborná volba (hlavně tam, kde je třeba hodně krmit). Samozřejmě nevýhoda je v tom, že se to v teplejší vodě nebo na řece za cca 5 hodin rozpadne (někdy i dříve). Jsou situace, kdy bych to určitě nepoužil (např. při vyvážce, kdy potřebujete, aby to tam dlouho leželo). Pokud ale vyrazím třeba na krátkou vycházku bez předchozího krmení, tak je to ideální na rychlé nastartování místa. Dobře to funguje i ve studené vodě. Kuličky dobře lítají z cobry a obvykle krmím 20mm a chytám na 24mm.

   decathlon boilies

   Složení kuliček není žádný zázrak (za ty prachy ani nemůže), ale voní to krásně (esence bude podle mě kvalitní). Ve výsledku je ta vůně stejně to nejdůležitější, aby to kapr zobnul 😉 . Takže by mě zajímal váš názor a zkušenosti. Zkoušel jste s tím někdo krmit i dlouhodobě jedno místo (zajímá mě to)?

   #265107

   Chcem sa spýtať. Nemáš problém ze boilies z decathlonu popraskaju? Mne tiež dobre fungujú ale mam problém s ich skladovaním. Po otvorení sáčku mi priebehu niekoľkých dní popraskaju. Ako ich skladuje?

   #265108
   Fit
   Správce

    Laco: S tímto jsem nikdy problém neměl. Mám dokonce ještě nějaké zbytky z loňského roku a vše je v pohodě. Mám to normálně přesypané a zavřené v plastových kbelících. Ale co mám doma, tak je to myslím ještě ta původní stará receptura. Každopádně nezkoušel jsem je vysušit. Je možné, že popraskají, když uschnou.

    Je možné, že ty aktuálně prodávané kuličky jsou už odlišné (jiné složení nebo jiný výrobce). Se skladováním těchto nemám zkušenosti. Co jsem to porovnával, tak se mi určitě líbila více ta původní varianta, která ve vodě úplně jinak pracovala (odlupovaly se kuličky postupně) a na krmení to bylo fajn. Už to nekupuji, tak nemám zkušenost.

    #265429
    deny
    Účastník

     Ahoj,krmim s tim celorocne,14 mm a 20 mm zakrmuju a chytam na 24 mm,hezky se ty koule omivaj,hlavne na proudu(podle teploty vody)nakonec zbude jenom takovej hrasek, Loni jsem ty koule mel po otevreni 10 kg pytle taky popraskane a tvrde na kamen,Ted mi prislo 30 kg tak az nacnu novej pytel zkusim ho zas poradne zabalit a narvu ho do kyble z vikem a uvidim co se stane,Jinak cose tyka ryb,mam kapri i prez 20 kg

    Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.