Boilies noční můra nebo 3xl

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Boilies noční můra nebo 3xl

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Zápisy
 • #259932
  Mejdy
  Účastník

   Dobrý den chtěl bych si obědnat boilies ale nevím jaké je lepší jestli Noční Můra či 3xl prosím pište 🙂 kdo stím má skušenosti popřípad pište jaké ryby ste na to vytáhly 🙂) děkuji za odpovědi

   #259938
   Fit
   Správce

    Za sebe musím říct, že jsem tyhle koule nikdy nezkoušel… Takže bohužel… Divím se, že Ti tady ještě nikdo nenapsal. Že by tady nikdo nechytal na Nikla?

    #259941
    Luba
    Účastník

     Ahoj!
     S 3XL mám dobré zkušenosti a používám ho jako takovou “testovací konstantu”. Když moje vlastní boilies chytá líp než 3XL musí už být opravdu dobré. Ovšem se mi také stalo na některých revírech že 3XLko úplně propadlo, ale to se jistě může stát. Jinak je na něj celkem vysoké procento opravdu velkých kaprů a je to jedno z boilies na které se chytí poměrně dost i jiných ryb než kaprů.
     Noční můra je novější a zatím jsem na ní moc nechytal, ale podle kolegů co s ní absolvovali už dvě sezóny moc nesplnila jejich očekávání.

     Je třeba si také uvědomit že od těchto koulí nelze očekávat zázraky pokud to chytání jinak nesplňuje základní předpoklady. Nedávno jsem vyslechl v prodejně že je v pytlíku asi 300 koulí, tak musí chytit aspoň 300 kaprů když se to nabodne na pořádnej hák. Tak takhle to teda asi není…. 😉 😉 😉

     #259942
     Mejdy
     Účastník

      Děkuju ti moc 🙂) skusím si ho obědnat noa uvidíme 😀 na jaře ho pořádně otestuji 🙂 a dám vědět 🙂

      #259952

      Krilly 4ever 😉

      #262000

      Noční můra i 3XL naprostý propadák :mrgreen: .Zato Kill Krill velmi dobrý!!! 😀

     Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
     • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.