"Boilies"najlepšia nástraha….????

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety "Boilies"najlepšia nástraha….????

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #251935
  Black pepe
  Účastník

  Je boilies v dnešnej dobe najlepšia nástraha na kaprov?????

  #251939
  Fit
  Správce

  No nevím, ale zřejmě asi ano. Na žádnou jinou nástrahu asi nebylo uloveno tolik velkých kaprů. Jinak si myslím, že je to celkem jedno, co člověk použije jako nástrahu. Důležité jsou spíše vlastnosti té nástrahy. Tím myslím to, že to kaprovi bude chutnat nebo minimálně vonět 🙂 a taky aby to moc nepřitahovalo menší ryby, které by to velké rybě sežraly 😉 . Asi proto bude boilies nej pro lov velkých kaprů.

  Jinak co se týká lovu menších kaprů, tak si myslím, že jsou daleko lepší nástrahy než boilies, ale je to určitě na úkor velikosti úlovků.

  #251944
  basnak
  Účastník

  Minulý rok se na vodě, které se věnuji bezmála 10let chytli nejtěžší kapři na kukuřici. Marně celou zimu přemýšlím, proč jsem ještě o ně nezavadil. Nebo možná zavadil 🙄 kdo ví. Jinak bezpochyby boilie má na svém kontě nejvíc velkých ryb. Už díky jeho selektivnosti. Taky záleží na typu lokality. Pro mne je určitě číslem jedna pro lov větších ryb.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.