Bramborové krokety jako nástraha

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Ostatní nástrahy a návnady Bramborové krokety jako nástraha

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Zápisy
 • #255512
  Qvíč
  Účastník

   Myslíte, že bych jako návnadu mohl použít usmažené krokety ?! 😀 Pak je třeba nechat vyschnout a namočit je třeba do masoxu ?! Co vy na to ?! 😎

   #255513
   Fit
   Správce

    [quote=”Qvíč”]Myslíte, že bych jako návnadu mohl použít usmažené krokety ?! 😀 Pak je třeba nechat vyschnout a namočit je třeba do masoxu ?! Co vy na to ?! 😎

    No to nezní špatně. Ale nebude to plavat? Tak to vyzkoušej a dej vědět. Jinak brambory jako takové nejsou vůbec špatná nástraha, viz. třeba článek: Zemiaky – erteple, grumbír, bandúrky. Dají se dobře upravovat. Tady o té možnosti s kroketama jsem ještě neslyšel.

    #255514
    Qvíč
    Účastník

     😀 já taky ne .. Právě proto se ptam 😎 Plavat nebudou jo ?! Nevim, jestli si se ptal, nebo to oznamoval …  😉 Nu a myslíš, že by bylo dobré použití toho masoxu nebo bujonu nějakýho hovězího třeba 😀 ???

     #255515
     Fit
     Správce

      Ptal jsem se 😉 , nejsem si jistej, jestli půjdou určitě ke dnu. Spíš si myslím, že po upečení by to mohlo plavat (ale nezkoušel jsem). Doposud jsem chytal jenom na vařené brambory. Ten nápad s masoxem je dobrý. Dobré zkušenosti mám také s tekutým ochucovačem Maggi, do kterého jsem třeba namáčel rohlíkové boilies.

      #255516
      Qvíč
      Účastník

       Nu, tak to se rád, že to jde … Uvidíme … Vyzkoušíme … A myslíš, že bych to mohl péct rovnou v oleji s tim masoxem nebo ochucovadlem ?! Nebo až po upečení je ponořit do něco takovýho ?!

       #255521
       Fit
       Správce

        [quote=”Qvíč”]Nu, tak to se rád, že to jde … Uvidíme … Vyzkoušíme … A myslíš, že bych to mohl péct rovnou v oleji s tim masoxem nebo ochucovadlem ?! Nebo až po upečení je ponořit do něco takovýho ?!

        Jo, to nevím co bude lepší… Spíš bych je tam možná až po upečení zkusil ponořit a pak nechat zase uschnout. Ale jak říkám, totálně s tím nemám zkušenosti. Takže jestli chceš, tak to vyzkoušej a dej vědět, samotného by mě to zajímalo 😉

        #255531
        CT Sazan
        Účastník

         Neřikam, že je to špatný ale žádnou velkou bombu bych v tom taky neviděl, podle mě se to strašně rychle rozpustí

        Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.