Brolly

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Zápisy
  • #261478
    Vylda
    Účastník

      Zdravím jaké brolly máte?? a doporučili by jste ho.

      #261481
      mirekcarp
      Účastník

        [quote=”Vylda”]Zdravím jaké brolly máte?? a doporučili by jste ho.
        čau,já mám X2 mash průměr 3m – tři sezony a super.

        #261483
        mirekcarp
        Účastník

          [quote=”mirekcarp”][quote=”Vylda”]Zdravím jaké brolly máte?? a doporučili by jste ho.
          čau,já mám X2 mash průměr 3m – tři sezony a super.
          tady ho máš http://www.raven-fishing.cz/cz/product/kaprarina/1774_bivaky/x2/pristresek_x2_oval_deluxe_mesh/ravav2605mesh/

          #261492
          kubánec
          Účastník

            Letos jsem brolly od TFG,který mě moc nenadchlo,vyměnil za Fox Supa a po první sezóně nemám co bych mu vytknul.
            Díky konstrukci se v něm dá pohodlně sedět na lehátku,dráty nevaděj při vstávání,líp se v něm převlíká a i díky strmosti stěn je vnitřní prostor líp využitelný než u klasický deštníkový konstrukce.Nejdřív jsem měl obavu z absence předního panelu,ale jelikož se dá lehátko zasunout dost k zadní stěně,případně nastavit výška vchodu ve třech úrovních,tak mi dovnitř ještě nenapršelo.
            Má i “okap”,zpracování na jedničku,materiál se jeví taky v pohodě,týden v něm bez problému a kamarád dal i 18dní 😉
            K dokoupení je zimní přehoz,moskyto panel nebo už celej system,kterej má klasickej předek.

            Přílohy:
            #261530
            bachi89
            Účastník

              Brolly jsem měl na rybách jednou a už ho nikdy nechci ani vidět.. Byl jsem na větším jezeře,bouřka,obrovský vítr ..zažiješ tohle jednou a koupíš si garážovku 🙂 jedinná výhoda brolly je to rychle rozložení.. jinak žádnou výhodu nevidím.. teda pokud to nechceš jen na schování před sluncem..

              #261554
              Supina-P
              Účastník

                [quote=”bachi89″]-Já bych ,,brolíčka” neodsuzoval,mám ho od X2 v 3m průměru +přehoz už 9 let a bouřek jsem už zažil v brolly dost i s pořádným větrem a úplně v pohodě.Musíš ho mít pořádně zakolíkovaný (mám delší zavrtávačky od StaarBaits) a zavřený vchod,alle to u ,,garážovky” musíš mít taky ,jinak je z bivaku rogalo 😆

                #261555
                kubánec
                Účastník

                  Supina-P:nehledě na to,že si ušmudlaný brolko postavim i na nerovnostech,ve svahu 💡
                  S kámošem jsme nejednou odpískali flek,protože tam garážovku,ač malou,prostě nedokázal zakolíkovat 😉

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.