BVV Rybaření 2010

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy BVV Rybaření 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 14 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Zápisy
  • #253795
    Fit
    Správce

      Právě probíhá tradiční výstava v Brně. Jede tam někdo? Já letos asi bohužel ne, není totiž čas 🙁 . Ale zase tak moc mi to nevadí, protože věci už nakoupené mám… Ale uvítám nějaké hodnocení, zda tam někdo byl, co vás zaujalo, co jste si koupili atd… 😉

      Odkaz na výstavu: http://www.bvv.cz/rybareni

      #253796
      basnak
      Účastník

        Taky by mne to zajímalo. Též nejedu, není čas a nejsou prašule. 🙁

        #253797
        Comity
        Účastník

          Zdravíčko pánové. 😉
          Já jsem se tam šel podívat, jelikož to mám ze školy kousek a vstupné po registraci vyšlo na 40Kč.
          Mám z toho hodně smíšené pocity – Výstava rybářství byla v pavilonu “P” (jen na jedné polovině) na druhé byly zemědělské stroje, štěpkovací stroje… Navíc byly mezi některýma stánkama stánky s obyčejným konfekčním oblečením, kořením, škrabky na zeleninu – no byl to chaos 😎
          – Stavil jsem se na pár stánkách abych si ošahal nějaké kolovrátky a koupil nějakou bižu.
          – Nejlepší dojem na mě zanechali borci z Nikl-Imperial týmu (kde sem si opravdu dobře pokecal a dostal i nějaké rady) a taky na stánku (nejspíš Kingfish) kde měli Daiwy – jsou to krásné mašinky a jdu do nich (líbí se mi víc než XSB) Ta brzda je tam luxusní, jsou lehčí a zdálo se mi, že s nima jde i líp navijet oproti XSB.
          -Zaujaly mě PVA materiály od EASY fishingu – jsou zajimavě pletené/háčkované – vypadá to jak krajka (nepářou se v takové míře jako ostatní pva)
          – dobré věci tam měl trakker a tandem baits
          – Na některých stáncích se mi zdálo jako by doprodávali (zbavovali se) zboží
          – Nakonec jsem si koupil nějaké plovky a esenci od imperialistů a vybral navijáky…

          — tak to byl můj subjektivní pocit z veletrhu 2010—- 🙂

          #253803
          basnak
          Účastník

            Jo takže si potvrdil, to co píšou ostatní, že to jde do sraček ten veletrh. Hm….škoda a já myslel, že se to bude ještě víc rozjíždět.
            A kolik jsi nechal u Imperialistů? 😆 doufám že míň jak já minulý rok za jednu lahvičku pepřáku a jednu dózu Fluoro Popek. Když jsem jel na zpět busem, tak jsem si říkal že su pěkný magor utratit 7 stovek za dvě věci 😆 ale tak bylo to jednou a naposledy. 😀

            #253804
            Fit
            Správce

              Jo, taky jsem všude na netu četl, že ten velehtrh hodně upadá a že to bylo dříve lepší. Zřejmě je to dáno velkou cenou za pronájem místa, firmám se to asi moc nevyplatí nebo nevím, proč je to každým rokem horší. Ale tak je pravda, že pořád lepší než nic… 🙂

              #253805
              dasty carp
              Účastník

                Samozřejmě je to o penězích,,když př.stánek stojí 300tis..to není zrovna málo,,On si to pak každý rád rozmyslí..
                Proto For Fishing v Praze byl narvaný,,cena stánku byla jinde,,ale to je otázka času jak to bude dál..
                Já jedu na vystávu zítra a budu tam celý víkend na stánku,,asi pokud se mi teda bude chtít.. 😉 😉 😉

                #253806
                Comity
                Účastník

                  Basnak:…..No taky jsem tam nechal asi 700Kč. mám 2 krabky plovek a esenci – no já jsem s tím byl tak nějak smířený, že tam ty prachy nechám – ale byla tam se mnou kamarádka a ta si musela myslet, že jsem se zbláznil 😆 nechat tam tolik peněz za pár “voňavých” kuliček.. 😀
                  Jinak jsem někde četl článek od nějakého šéfíka z BVV že příští rok by to mělo být organizované tak jako loni – tudíž jeden pavilon “plný” rybářství – a ne takový guláš jako teď.

                  #253809
                  basnak
                  Účastník

                    No jestli ten stánek stojí takové prachy tak se potom nedivím, že to dopadlo tak jak to dopadlo.
                    Comity: vidíš to čoveče jsem ti mohl dát 10% slevy na stánek sportcarp a mohl jsi tam pokoupit bižu, hlavně klipy na červi ty mají jen za 49,- 😎

                    #253810
                    Comity
                    Účastník

                      basnak: U sportcarpu jsem chtěl taky utratit nějaké kačky ale neměli to co jsem chtěl… jináč ta sleva 10% se dala stáhnout a vytisknout na jejich stránkách – měl jsem ji, ale zytečně. 😉

                      #253811

                      Včera jsem se toulal po výstavišti a byl jsem zklamán. V jedné hale zemědělci i rybáři a tak vlastně jednotlivá místa prazentací v jakémsi chaotickém uspořádání. Souhlasím s tím, že někteří to pojali spíše jako výprodej, ale netýkalo se to všech. Přínos pro mojí osobu byl v tom, že to co znám z internetu, jsem si mohl ošahat, očichat a ochutnat. Nečiním vyjímku a přiznám se, že jsem taky nějaký ten hříšný peníz utratil. Doufám, že příští rok to bude lepší, ale i tak diky za to. Před čtyřiceti lety jsme si mohli o tom nechat jenom zdát. Přeji všem co nejúspěšnější sezonu.

                      #253813
                      basnak
                      Účastník

                        [quote=”Comity”]basnak: U sportcarpu jsem chtěl taky utratit nějaké kačky ale neměli to co jsem chtěl… jináč ta sleva 10% se dala stáhnout a vytisknout na jejich stránkách – měl jsem ji, ale zytečně. 😉

                        Aha, no mě ji poslali na e-mail, ale co už.

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.