Carp Inferno-máte někdo zkušenost?

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Carp Inferno-máte někdo zkušenost?

 • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 13 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Autor
  Zápisy
 • #255025
  Mike
  Účastník

   Zdravím
   Pomalu se začínám chystat na 14ti denní výpravu a doladuji vše kolem toho. Narazil jsem na tuto firmu a jejich celkem zajímavé ceny u větších balení Boilie na zakrmení.
   Máte s nimi někdo jakoukoliv zkušenost?..Doted jsem bral vždy SportCarp, ale už taky pomalu řeším každou korunu 😉

   Budu vděčný za jakýkoliv poznatek
   Michal

   #255026
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    já si myslím, že to je boilies v pohodě. Mám na něj spoustu kaprů i k deseti kg (chytám na malých vodách). Osvědčilo se mi i při krátkodobém chytání (24h). Chytal jsem na toto boilies už před několika lety, poslední dobou chytám na jinou značku, ale ne kvůli tomu, že by se mi Carpinferno zdálo špatné. Dokonce bych řekl, že jsou nyní ještě lepší než dříve. Takže bych se toho nebál. Jenom konkrétní druh ti už asi neporadím. Tenkrát jsem dobře zachytal na jahoda-ryba, scopex, makrela a mušle. U nich v e-shopu toho mají celkem hodně… 😉

    #255027
    Fit
    Správce

     Třeba tohoto kapra mám chyceného na jahoda-ryba od nich, byl jsem chytat jen na 24h a hned 2 kapři přes 70cm.

     [album]20[/album] – fotka ze srpna 2008

     #255028
     Mike
     Účastník

      Fit: Moc děkuji za poznatky 🙂..Chystám se na pěknou pískovnu s bujnou vegetací a spoustou mušlí a podobných organismů. Minulý rok se mi opravdu osvědčila ReStart jakoda od Lukáše Krásy, ovšem krmení byl takový mix. Letos jsem právě chtěl zakrmit spíš boiliem na masové bázi, tak hledám a hledám..

      Ještě jednou děkuji 🙂

      P.S.: Krásnej kousek, doufám v podobného krasavce letos..Minulý rok jsem si skvěle zarybařil, ale přez 60 cm jsem se bohužel nedostal..Tak snad letos 🙂

      #255029
      Fit
      Správce

       Jo, tak držím palce. Ať se daří . Ono to přijde 😎 😉 .

       #255030
       Mike
       Účastník

        Doufám, že bude čím se vám všem pochlubit 🙂..Když tu vidím ty krasavce, kteří dělají ostatním radost, taky bych chtěl přispět svojí troškou 🙂..No, uvidíme ..

        #255052
        Gaza
        Účastník

         Miku držím palce

         to Fit: hele a když jdeš takhle na 24 h jak moc krmíš tim boiliesem? Přikrmuješ peletama? Porad, to mě zajímá, většinou podnikám jen krátké výpravy.

         #255053
         Fit
         Správce

          [quote=”Gaza”]
          to Fit: hele a když jdeš takhle na 24 h jak moc krmíš tim boiliesem? Přikrmuješ peletama? Porad, to mě zajímá, většinou podnikám jen krátké výpravy.

          Většinou dávám tak 20 kuliček ke každé montáži (pokud je to možné). Ale když to nahodíš přesně do dobrého místa, tak klidně stačí jediná nástraha a kapr to ochutná a píchne se, mám to ozkoušené na vodách, kde nikdo nikdy boiliesem nekrmil 😉 . Jinak vždy používám PVA šňůrku, abych to měl pěkně u montáže. Pelety dávám pouze tehdy, když na ně chytám (např. halibuty), a to stejným způsobem jako u boilies. Prostě trochu prohodit + PVA. Když chytám jenom kousek od břehu, tak to PVA někdy nedávám.

          Jinak když jdu úplně naslepo, tak třeba jeden prut mám s průběžným krmítkem + nadlehčená kukuřice na vlasu. Druhý prut potom boilie nebo třeba halibut peleta.

          Ideální je, když si člověk může někde dopředu krmit, to potom bere dobře. Já ale žádný větší vhodný revír ve svém okolí nemám. Máme tu jenom řeku, kterou by jsi v podstatě přeflusnul 😆 , ale taky se tam dají nachytat kapříci do 70cm. Kdo chytne většího, tak už je největší borec, mě se to ještě zatím nepovedlo. I když vím, že děti z našeho rybářského kroužku dostali kapra přes 80cm a nad 10kg 🙂 . Takže mám taky co zlepšovat 🙂 .

          PS: Zrovna teď jsem se vrátil z řeky, oba pruty na boilies, včera jsem si to tam byl prokrmit. Výsledek: 2x megavelkej tloušť 👿 👿 .

          #255055
          Gaza
          Účastník

           ti to tam tlouštici vyluxovaly než se k tomu dostaly kapři

           #255056
           Fit
           Správce

            [quote=”Gaza”]ti to tam tlouštici vyluxovaly než se k tomu dostaly kapři

            No právě 👿 , proto jsem tady taky založil nové téma, viz.: Jak se zbavit tloušťů na řece?

           Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
           • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.