CARP SHOW SLOVAKIA 2014

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy CARP SHOW SLOVAKIA 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 10 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Zápisy
  • #261695
    kakosek
    Účastník

      Zdravím všechny.
      Sobotní den jsem strávil na CARP SHOW SLOVAKIA 2014 a musím říct, že z mého pohledu to byla vyvedená akce. Do Trenčína jsem to měl 70 km autem a tak jsem nemohl odolat jet porovnat tuto akci s již proběhlou CARP SHOW MORAVIA 2014. Slovenská akce u mě o kousek zvítězila. Úroveň přednášek byla srovnatelná (i někteří přednášející byli stejní), ale rozdíl byl především u vystavovatelů – bylo jich více, více prostoru, více produktů… Až bylo těžké zkombinovat navštívit všechny vystavovatele a poslechnout i všechny přednášky.
      Za mě super akce, která je skloubením CARP SHOW MORAVIA a brněnské výstavy RYBAŘENÍ a přitom v dobrých prostorech a s fajn organizací. Myslím, že jsem potkal i Fita a některé další z tohoto Fóra. Sečteno a podtrženo, z mého pohledu určitě stojí za to navštívit. A jak říkal parťák – v těch Eurech to vypadá, že všechno je strašně levné 😆 .
      Co ostatní – byli jste někdo a souhlasíte?

      #261699
      Fit
      Správce

        Ahoj,
        no mě jsi tam určitě nepotkal, protože jsem tam ani jeden den nebyl 🙂 . To by mě zajímalo, s kým jsi si mě spletl 😆 . Byl jsem jen na Carp Show Moravia v Břeclavi, tam jsem i vystavoval. Byl jsem teď sice zrovna na Slovensku, ale v Trenčíně bohužel ne.

        Koukal jsem taky na fotky z akce a musím říct, že to vypadalo fakt solidně. Věřím, že podařená výstava 😉 .

        #261702
        kakosek
        Účastník

          Čau Fite.
          No vidíš, to jsem ani nepil… To bylo asi tím 😆 . Fakt jsem si myslel, že jsi to byl Ty v tom davu lidí, koho jsem zahlédl. Z Břeclavi si Tě pamatuji, byl jsem tam s Bašňákem. Na ty fotky musím taky mrknout, ještě jsem je neviděl. Bylo zajímavé, že i některé české firmy, které jsem doposud nikde vystavovat neviděl, tak tam byly.
          Hezký zbytek dne.

          #261703
          Fit
          Správce

            jj, však v pohodě, nic se neděje, ale určo jsem tam nemohl být já 😉 Tak to je dobře, že tam byly k vidění i nové firmy, to je fajn.

          Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.