Carp Total!

Úvod Diskuze Ostatní fóra Uživatelská videa Carp Total!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Zápisy
  • #253980

    Skvelé DVD ,videli ste???

    Link Youtube,Carp Total Trailer http://www.youtube.com/watch?v=84qN_3JAlqo

    #253984
    Nevy
    Účastník

      Videl som to DVD, ale musim povedat, ze mne sa nepacilo…. 😕 Najlepsia bola asi ta nemka co ochutnavala boilies 😀

      #253986
      Fit
      Správce

        Já jsem zatím neviděl, ale tenkrát jsem o tom přidával příspěvek na tyto stránky (video). Viz.: Trailer Carp TOTAL – video, takže vím o co jde.

        Třeba časem někdy zkouknu 😉 . Ten klip je ale zajímavej 😎

        #253999

        Ja som trailer videl už dávno ale nedávno mi známy peťo ,tu pepe poslal link tak som si to stiahol jeto dosť dlhe ,ale myslím pár veci je tam pekných,ale KORDA ma viac pobavila !!!! 😈 😈 😈

        #254096
        Black pepe
        Účastník

          Chalani ak by niekto chcel poslať adresu na Carp total napíšte 😉 pošlem link na mail… :mrgreen: :mrgreen:

          #254128

          Alebo poznáte ešte nejaké super filmy????samozrejme o kaprárine,mám doma nejaku KORDU asi celu po 4 a tie dalšie nemám ,máte linky???

          #254160
          Black pepe
          Účastník

            To nevieš povedat 😯 😯 mám KORDA UNTERWATER CARP FISHING 1-6,,korda tackle tactics and tips..to je novinka myslím z min.roka..

            #254165

            Tak mi pošli link na skype tu najnovšiu KOrdu
            😉

            #254841
            Black pepe
            Účastník

              “JAG NACH KARPFEN AND WALLER”
              Dalšie dvd od Max nollerta je to myslím pokračovanie Carp totalu tu je odkaz na Trailer: 😀
              http://www.youtube.com/watch?v=MmtRRXbW2ZA&feature=related
              Už sa na tom pracuje 😀 😀

              #254844

              Treba to nájsť na nete celé 😀

              #254850
              Fit
              Správce

                Jo jo, díky za odkaz na video.

                Jinak ten Carp Total už jsem taky celý viděl a bylo to celkem dobré, ale dost dlouhé. To mi ale nevadilo, protože jsem alespoň v zimě měl na co koukat 😉 . Některé pasáže byly možná trochu nudnější, ale hodnotím to kladně 💡 .

                #254855

                Hej to súhlasím s tebou niečo tam je nudné určité pasáže,ale moc sa mi to páči !!! 😉

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.