Český rekord kapra

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Český rekord kapra

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Zápisy
  • #263357
    Markus-JFJT
    Účastník

      Jen vím že to sem nepatří ale co si myslíte o možném českém rekordu když tak projíždím net tak se mi tento zdá nejpravděpodobnější(pouze můj názor) protože ten kapr z rozkoše v roce 1978 neměl 29,2 mmožná těch 108 cm ale tu váhu ne. Tak se ptám jaký je váš názor na tohoto kapra: http://www.tomasblazek.com/Kveten-2012-a4_166.htm

      #263358
      Fit
      Správce

        Markus-JFJT: Ahoj, těžko říct a těžko soudit. Ten úlovek z roku 1978 asi není nikde pořádně zdokumentován (alespoň o tom nevím), takže se o tom můžeme jenom dohadovat. Taky se mi tomu nechce moc věřit, ale asi nikdo to nemůže říct na 100%. Každopádně, třeba mě osobně je to jedno, já na nějaké rekordy v rybaření nejsem. Každá velká ryba je zajímavá 😉 .

        Ta ryba je ale fakt nádherná… 😯

        http://www.lovkapra.com/wp-content/uploads/2016/07/1-3-1.jpg” />

        #263359

        Rozkos 1978 29.60. 106cm.Dohledam v kterem cisle casopisu rybatstvi to bylo

        #263360

        Rozkos 1978 29.60. 106cm.Dohledam v kterem cisle casopisu rybatstvi to bylo.Byl to pan Volf z Hlinska

        #263361
        Markus-JFJT
        Účastník

          *Fit* Mně jen překvapilo že se píše o českém rekordu všude možně (viz. Tomáš krist) ale o tohle kaprovi jsem nikdy neslyšel. Zas mě udivuje že se zatím nic většího nevytáhlo ze svazovek. I když za to může to ,,vyplenovaní,, svazovek dříve a to že lidi vzali z myslím D6 i kapra o váze 26 kg (maty z hejlova). No a ted už doufejme že by se mohl nějaký kapr nad 30 kg už vytáhnout protože ti kapři v český svazových vodá jsou a já si myslím že by se to mohlo stát v nejbližší době.

          #263362
          Fit
          Správce

            Markus-JFJT: Já jsem toho kapra tenkrát zaznamenal, ty fotky jsem už někde určitě viděl. Ale jak píšeš, nebyl kolem toho tehdy takový humbuk. Ten kapr od T. Krista, tam šlo hodně o reklamu a měli zájem, aby to bylo co nejvíce vidět. Tehdy se jim to celkem povedlo.

            No, stát se to určitě může. Na tom Mušově je velká pravděpodobnost, že tam nějaká taková ryba bude, kdybych si měl vsadit, tak volím tenhle revír. Ale zatím se to nikomu nepodařilo, sám jsem zvědav, bylo by to fajn 😉. Až mě tam kamarád vezme na loď, tak udělám dokumentaci 😀.

          Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.