Cestování za lovem kaprů – dotazník k bakalářské práci

Úvod Diskuze Ostatní fóra Nezařazená témata Cestování za lovem kaprů – dotazník k bakalářské práci

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 12 roky a 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #258277
  Fit
  Správce

   Zdravím všechny návštěvníky 😉 ,
   jsem studentem cestovního ruchu a právě začínám psát bakalářskou práci na vlastní téma “Cestování za lovem kaprů“. Chtěl bych Vás touto cestou poprosit, abyste mi vyplnili níže uvedený dotazník. Zabere Vám to jen pár minut a mně to moc pomůže 😉 .


   ZOBRAZIT DOTAZNÍK

   Všem vám moc děkuji! 😉

   Prosba číslo 2 🙂
   V teoretické části práce píšu o vybraných státech v rámci Evropy, kam se jezdí za lovem kaprů (nějaké příklady revírů atd.). Hlavně země jako Francie, Maďarsko, Španělsko, Itálie, VB, podle místa možná i další. Protože potřebuji hodně zdrojů kvůli citacím, tak budu určitě moc rád, když mi třeba něco doporučíte (např. brožuru o konkrétním revíru v zahraničí či jakékoliv materiály v souvislosti s cestováním a lovem kaprů). Kdo jste někde v zahraničí byli, tak určitě máte nějaké zdroje, oblíbené www (klidně i cizojazyčné) o revírech… Nebo když mi pošlete název literatury, nebo třeba ofotíte nějakou brožuru, bylo by to skvělé. Budu vděčný za všechno, může se mi hodit cokoliv 😉 . Uvítám i nějaké informace o průvodcích pro rybáře, pokud někdo něco víte.

   Kdyžtak pište do diskuze nebo mně na e-mail. Díky ještě jednou! 😉

   Filip Číhal (Fit)
   E-mail: info@lovkapra.com

   #258311
   Fit
   Správce

    Díky všem, co už vyplnili, už mám přes 200 odpovědí 😉 . Nechávám to ale běžet dál, kdo ještě nevyplnil, tak budu moc rád, když tak učiníte 😉 . Čím více lidí, tím lépe :geek: .

    #258534
    Fit
    Správce

     Tak už mám aktuálně přes 270 odpovědí 😉 . Všem moc děkuji, ještě to pár dní poběží a pak to zastavím a začnu vyhodnocovat. Pokud jste ještě někdo nevyplnil a máte chuť věnovat mi chviličku, tak budu rád 😉 .

    Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.