Cormoran PRO CARP QD 10Pi 6000 nebo Shimano Alivio XTA 10000

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Cormoran PRO CARP QD 10Pi 6000 nebo Shimano Alivio XTA 10000

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petas a poslední změna proběhla před 13 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Zápisy
  • #255469
    Petas
    Účastník

      Nevlastníte, případně nemáte někdo zkušenost s tímto navijákem.
      Chci si pořídit nové kolovrátky na druhé pruty a nemůžu si vybrat, již vlastním Tica Abyss a max spokojenost, ale proč nezkusit něco nového.

      http://www.tropicliberec.cz/baitrunner/navijak-cormoran-pro-carp-qd-10pi-6000

      nebo

      http://www.tropicliberec.cz/baitrunner/navijak-shimano-alivio-xta-10000
      ovsem Shimano zrovna moc nemusím, špatné zkušenosti.

      #255472
      Fit
      Správce

        Bohužel žádné konkrétní zkušenosti nemám, ale to Shimano Alivio XTA 10000 nevypadá takhle z obrázku vůbec špatně, ani jsem o tomto typu nevěděl 😯 , nějak jsem přehlédl asi. Taky by mě kdyžtak zajímaly nějaké zkušenosti, pokud tady někdo má…

        PS: S čím jsi měl u Shimana špatné zkušenosti?

        #255473
        Petas
        Účastník

          [quote=”Fit”]Bohužel žádné konkrétní zkušenosti nemám, ale to Shimano Alivio XTA 10000 nevypadá takhle z obrázku vůbec špatně, ani jsem o tomto typu nevěděl 😯 , nějak jsem přehlédl asi. Taky by mě kdyžtak zajímaly nějaké zkušenosti, pokud tady někdo má…

          PS: S čím jsi měl u Shimana špatné zkušenosti?

          Před časem jsem si pořídil
          http://www.tropicliberec.cz/bojova-brzda/navijak-shimano-super-gt-2500-rc
          (od jiného prodejce než dávám odkaz.)
          na přívlač, bojová brzda bylo dosti necitlivá + cívka se dost klepala, problémy z reklamací, nakonec mi vyměnily za jiný kus a po čase ten samí problém, podotýkám že se k vybavení chovám slušně. nakonec jsem ho vyměnil za jinou značku a šmitec.
          Prostě mi příjde že u Shimana platí zákazník značku na úkor kvality.
          Ale to tu řešit nechci, nerad bych odkláněl debatu od tématu. 😉

          #255474
          Fit
          Správce

            Ok, dobrý. Já jen, že jsem vždycky slyšel jenom samou chválu. Věřím ti. Jasný, nebudeme to tu probírat, abychom zbytečně neodbočili od zadaného tématu. Třeba někdo bude mít konkrétní zkušenosti a napíše sem.

            #255475
            Petas
            Účastník

              [quote=”Fit”]Ok, dobrý. Já jen, že jsem vždycky slyšel jenom samou chválu. Věřím ti. Jasný, nebudeme to tu probírat, abychom zbytečně neodbočili od zadaného tématu. Třeba někdo bude mít konkrétní zkušenosti a napíše sem.

              V poho, vždyť to sám určitě znáš, člověk jenom nadhodí třeba jiné téma a vzávěru se nedozví nic o tématu které potřebuje, nýbrž se odbočuje jinam a jinam. 😉
              Neříkám že výrobky od Shimana nestojí za nic, já měl prostě asi smůlu, nevím možná špatné serie, možná jiný problém.
              Shimáno má určitě špičkové vybavení ve vysoké cenové relaci, ale v niší cenové relaci jsou firmy co mají zboží srovnatelní ba možní i lepší za stejné peníze. Toť můj názor. 😆

              #255482
              CT Sazan
              Účastník

                Já teda první sezonu používam navijáky od shimana a jsme s nima naprosto spokojenej a tento model mam na feederu už dva roky a úplně v pohodě, jinak z těch dvou navijáků se mi víc líbí asi to shimano . . . Konkrétní zkušenosti s tímto tipem nemám . . .

                #255710
                Petas
                Účastník

                  To jste mě teda pánové moc nepotěšily, čekal jsem že bude mít zkušenosti víc lidí.
                  Ale i tak děkuji, dneska je každá rada drahá.

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.