Delphin Tekna

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel safa a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Zápisy
  • #264445
    safa
    Účastník

      Ahoj ve spolek
      Má tady někdo zkušenosti s navijákem Delphin Tekna. Zajímalo by mě jak se naviják chová při zdolávání. Především jestli se nějak ohýbá noha navijáku když je z tvrzeného plastu. Dík za odpověď.

      #264446
      Fit
      Správce

        Ahoj, tento naviják nepoužívám, ale znám ho. Nějakého výrazného kroucení se bát nemusíš, je to stejné jako u ostatních navijáků v této cenové relaci, kdy se používá stejný materiál.

        #264447
        safa
        Účastník

          Prosím tě a jak vidíš Mantru vím že je to naviják s přední brzdou a Tekna je baitruner ale rozhoduji se mezi nima dík

          #264448
          Fit
          Správce

            Ahoj, za sebe nejsem příznivce navijáků s volnoběžkou, takže bych Ti doporučil určitě spíš naviják jen s přední brzdou.

            Co se týče Mantry, tak ta má patku navijáku kovovou. Je to robustní a docela dost těžký naviják (váha v podstatě jako staré Shimano Big Baitrunner LC). Mantra se hodí na hrubší zacházení, stahování těžkých olov atd. Nevýhodou je ta vyšší váha.

            Pokud zůstaneme u Delphinu, tak můžeš ještě zvážit model Odysea. Oproti Mantre je lehčí (jako ta Tekna) a má fajn brzdu (doporučuji dokoupit ještě karbonové podložky do brzdy). Odysea se mi líbí víc než Tekna, Odysey jsem pořídil bráchovi před 2 lety a je spokojen. Mají i celkem dobrý návin a pěkně to z nich lítá. Poměr cena/kvalita určitě ok.

            Takže záleží, co potřebuješ víc a kde chytáš. 😉

            #264449

            Hoj… Ja osobne take doporucim odyseu…. Mam je druhym rokem i s nc s nizsim navinem, solidni navijak za par kacek ktery splni svoji praci…. Muzes taky kouknout na shimano beastmaster 7000xta 😉 nebo spro 460lc….tyto 3 typy vlastnim

            #264450
            safa
            Účastník

              No já mam vše od delphinu takže zůstanu u této značky. Tak že moc dík za pomoc a za Vaše názory.😁

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.