Dešná

  • Toto téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 41)
  • Autor
    Zápisy
  • #260781
    Mick
    Účastník

      Dík za info jedem 25-30.6. to nám klapla společně dovolená na výpravu takže o nouzi míst určitě nebude to mám potvrzeno. Raděj bychom každopádně půjčili i loďku a zašili se ne druhou stranu právě kvůli klidu. Soukromáky taky jinak nejezdím ale tu Dešnou bych rád zkusil už taky z důvodu těch závodů v září si to trochu očíhnout, tady je sice svazovek pořád dost buhužel už dost vydrancovanejch a najít flek kde budeš mít aspoň den klidu je dost nemožný.

      #260782
      Fit
      Správce

        Jo, tak to si myslím, že bude dobrá volba. Stačí si půjčit loď a tam budete pěkně sami v klidu a nikdo vás nebude přehazovat a dělat neplechu. Už jsem tam párkrát zažil fakt děsný retardy (jinak to nejde říct, nemyslím tím začátečníky, co se učí chytat), co tam jenom chlastali a zamotávali to všem okolo padesát metrů doleva i doprava. A to je pak radost vedle nich chytat 🙂 .

        #260840
        obranca666
        Účastník

          Zdravim neviete ako to ide na Desne?? Uz sa tam vytieraju Kapry??

          #260843
          Mick
          Účastník

            No v tom vedru už musí být dávno vytření. Jedu tam přístí týden tak můžu pak dát info, akorát s tou předpovědí to nevypadá. Si vemu pro jistotu sebou brusle a prut na dírky 😆

            #260844
            Fit
            Správce

              Jo, souhlasím s Mickem. To už asi budou, já jsem viděl třít kapry předevčírem, když jsem byl fotit něco u vody (rybníku) pro článek.

              Počasí bude letos asi fakt zajímavý no. Jestli se teď zase ochladí o 20 stupňů 🙂 .

              #260847
              Mick
              Účastník

                Osobně ochlazení uvítám v tomto vedru bych tam nerad trpěl, ale zas takový brutální výkyvy to taky není dobrý uvidíme co to udělá s rybama.

                #260848
                obranca666
                Účastník

                  No tak to som zvedavi co tam pochytate. ja idem na Desnu o dva tyzdne ideme tam na ten 50 hodinovy maraton tak som zvedavi ci nieco pochytame.

                  #260856
                  obranca666
                  Účastník

                    Zdravim vieme ako to ide na Desne beru tam kapry?? Dakujem za Info

                    #260857
                    Fit
                    Správce

                      obranca666: Ahoj, já nějaké aktuální informace nemám, ale neboj se, tam to určitě bere pořád. Je to jeden z nejvíce zarybněných revírů v ČR vůbec. Je to skoro jako chytání na sádkách, pokud zrovna ryby nejsou vyloženě odjeté v jiné části revíru 😉 . Takže žádný strach 🙂 .

                      #260869
                      obranca666
                      Účastník

                        DAkujem za info. My sme tam s tatkom boly uz na troch 50 hodinovich maratonoch tento rocnik bude nas stvrty.
                        Tak som zvedavi ako to pojde tento rok. Minuli rok sme maly 9 kaprou prvy nas rocnik bez zaberz druhy sme mali jednu rybu no som zvedavi ako nam to pojde tento . Velmi sa tam tesim su tam krasne ryby .

                        #260870
                        Fit
                        Správce

                          Tak to držím palce, ať se zadaří! Potom nám napiš, jak jste dopadli 😉.

                          #260871
                          obranca666
                          Účastník

                            Tak to urcite dam vediet ako sa nam darilo.

                            Takto sa nám darilo na pretekoch. Amur 12,5 kg a kapre do 10 kg. 😉 celkovo nachytaných cez 300 kg rýb a do súťaže sa nám rátalo 184kg. Skončili sme na deviatom mieste 😀

                            #260890
                            Mick
                            Účastník

                              Fit má pravdu je to jedna velká “sádka” pěkných kaprů v něděli jsem dorazil z Dešné za 6 dní cca 60 kaprů od 6 do 18,5 kg, 4 cejni kolem 60cm, 1 lín 50cm a 1 menší jeseter.
                              Hodně kaprů bylo čerstvě na břiše a bocích podřeno vypadá to že byli čerstvě po vytření jinak ve skvělé kondici.
                              Kdo si chce zachytat je to ideální revír akorát to tam chce přijet opravdu v týdnu od pátku už je tam dost rušno.





                              #260896
                              Fit
                              Správce

                                Mick: Jo, je to přesně tak, jak to říkáš 😉 . Já bych tam na víkend už asi nejel… 18,5 kg? Tak to už je krásná ryba na tuhle vodu. Gratulace! 😉

                                #260900
                                Mick
                                Účastník

                                  Jsou tam i větší ale v největším počtu jsou tam tak kolem 6-10kg, ti jeseteři jsou tam jen 2 🙂
                                  Na to téma randálu a bordelu u vody jsem se s místníma bavili, problém je že ten bordel s přivřenýma očima tolerují mají strach že by jim tam přestali lidi jezdit. Ono to bude spíš obráceně tou tolerancí odradí slušný rybáře a zbudou jim tam jen ti víkendový nasávači.

                                  #260903
                                  Fit
                                  Správce

                                    Mick: Asi tak, já to úplně nesnáším, když tam někdo brutálně chlastá a ještě k tomu neumí chytat ani ryby a všechny kolem jenom prudí… Ale s tím asi těžko my něco uděláme… Právě proto tam nechci jezdit o víkendu.

                                    Jinak, nebudeš mi věřit, ale moje úplně první ryba na Dešné v životě byl právě jeseter 😆 . Co ale vím, tak už tento uhynul.

                                    #260904
                                    Mick
                                    Účastník

                                      Tak přesně takovou velikost chytl parťák v noci, proto jsem se na ně ptali správce ten říkal že tak jsou jen dva 🙂
                                      Tak jsme původně mysleli že tam žádní nejsou. Jinak dle aktuálního info tam není žádný sumec z dravců pouze candáti a štiky ale ty se nesmějí chytat, vláčku mají povolenou pouze členi jejich rybařského spolku.

                                      #260905
                                      Fit
                                      Správce

                                        Jo, máš pravdu, taky jsem se ptal na ty jesetery. Jinak štiky tam musí být pěkný, několikrát mi zalovila pod stojanem a to musela být podle mě metrovka, jednou po ránu jsem se tak lekl, že jsem málem spadl do vody 🙂 .

                                        #261016
                                        obranca666
                                        Účastník

                                          Vsetci rybary co chodite na desnu davajte si pozor na svoju vybavu. Tento vikend tam uradovali dlhoprsty
                                          tatkovi zmizli udice carbolino a shimano bigi navijaky ktore mal meter od seba cez noc to je pekna drzost.
                                          Clovek sa tesi na ryby a taky kreten mu pokazi celu vypravu za dobrou rybackou.
                                          Budte vzdy v strehu.

                                          #261017
                                          Mick
                                          Účastník

                                            Dík za info, je to teda mazec. Za 3 týdny se tam chystám s otcem tak můžou přijít 👿
                                            Zrovna jsem tam četl taky dobrou kritiku http://www.rybari.jemnice.cz/index.php?page=kniha-navstev 🙄

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 41)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.