Do studené vody

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Do studené vody

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mates a poslední změna proběhla před 10 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #258267
  Mates
  Účastník

  Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat,jaký typ,značka,příchuť a velikost boilie se Vám osvědčila při teplotě vody okolo 5 stupňů,jaké na řeku a jaké na stojáka.
  Rovnou připojím i další otázku na boilie Starbaits basic-chtěl bych ho použít kvůli velice příznivé ceně (i při mém studentském přivýdělku bych si ho mohl dovolit použít i k zakrmení) Funguje Vám? Popřípadě znáte něco za podobný peníz (maximálně 200Kč/kg) co funguje dobře?
  Díky!

  #258268
  Fit
  Správce

  Co se týká mě, tak osobně nemám žádného favorita. Spíš bych se snažil používat nějaké boilie na ethylalkoholové bázi (lépe se uvolňuje do studené vody). A taky nějaké boilies s hrubší strukturou těsta (ptačí zob atd…). Když je hodně studená voda, tak už obvykle chytám na jiné nástrahy než na boilie, nemám poblíž žádnou velkou vodu, nemám zkušenosti. V tomhle ti tu poradí ostatní 😉 .

  Na boilies od Starbaits jsem zatím nikdy nechytal, takže k tomu taky nic nenapíšu…

  #258269
  Mates
  Účastník

  Dnes jsem chytil doslova pár drobečku na naší pískovně (4,6ha) 36cm a 41cm na rohlíkové doma dělané boilie s příchutí vanilky.Voda už je pěkně studená.Na 1 prutu jsem měl na zkoušku red halibut peletu a za 2 hodiny se s ní skoro nic nestalo 😆 Chtěl bych zkusit nějaké boilií menších velikostí,jen s tím nemám žádně zkušenosti.Letos jsem chytal jen na pelety.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.