Dom19

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 9 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Zápisy
 • #259754
  Dom19
  Účastník

  Zdravim,
  jmenuji se Dominik je mě 20 let a bydlím nedaleko Tábora.Ke kaprařině jsem se dostal cca před necelým rokem .K chytání samotnému jsem ještě neměl moc příležitostí.. avšak jsem z rybářské rodiny a sám jsem od mala chytal. Zatím se pořádně připravuji na tání ledu a dovybavuji svoji výstroj. Tyto stránky už mám přečtené pomalu skrz na skrz. =) Hlavně se mi líbil článek o chytání kaprů na Lužnici vzhledem k tomu , že je to moje domovská řeka. =)

  #259755
  Fit
  Správce

  Ahoj Dominiku,
  vítej tady na fóru a ať se Ti tu líbí 😉 . Ten článek o Lužnici byl asi ode mě, to jsem rád, že se líbil 😉 . Tak letos držím palce, ať se Ti tam zadaří. Taky tam na týden pravděpodobně pojedu. Těším se na Tvý příspěvky tady na fóru 😉 .

  #259756
  Xylo
  Účastník

  Nazdar Dominik.taktiez,kym som sa tu regnul som forum stare,aj nove preluskal aj 3krat a luskam stale 😆
  Tak vitaj tu a nech ti Lužnica tento rok dopraje 😉

  #259760
  Dom19
  Účastník

  Já myslel třeba jestli by šlo , že bych se přidal k tobě k nějaký výpravě? Nebo jen tak na jeden den zachytat .Abych se něco přiučil a hlavně kamarádů kaprářů a rybářů celkově neni nikdy dost 😉 =) Jinak ano, ty dva články o Lužnici jsou tvoje =).
  A děkuji za vřelé přijetí a přivítání =).

  #259762
  Fit
  Správce

  Dom19: No já jsem členem MRS a kupuji si na Lužnici vždycky hostovačku. Pravděpodobně tam pojedu první týden v červnu a jedu sem do chaty: http://www.rybarskadovolena.cz/chata-u-reky-luznice-vn-korensko/ , kterou máme zamluvenou. Tak asi jedině, že by jsi se tam za námi přijel v tom týdnu podívat. Asi tam budeme tři rybáři a moc místa už tam nebude. Seznámím se určitě rád, to je jasné 😉 .

  #259764
  Dom19
  Účastník

  Super =).A jiný chatky tam v okolí nejsou? =) Plánovali jsme v červnu s kámošem na Orlík tak , že bysme zajeli sem . =)

  #259767
  Fit
  Správce

  No, chatky tam jsou. Ovšem ne všichni pronajímají a asi to tam bude dost zamluvený. Na žádnou jinou chatu tam kontakt nemám. Dříve jsem tam jezdil ještě taky do Kolodějí nad Lužnicí, ale majitel už před lety zemřel a nepronajímá se to tam. To místo, kam jedeme je parádní. Majitel chaty je porybný a je to fajn člověk.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.