Dotaz – lov na ÚN Orlík

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Technika lovu Dotaz – lov na ÚN Orlík

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Zápisy
 • #262573

  Dobrý den,mám dotaz na ún-orlík jsme loni našly místo menší zatoku s potuckem poměrně velká hloubka 10m od břehu je 8M a jde do 14M cca 100M od kraje už 28 a jde až 48M ,ale jde mi o to od jara do zamrazu ryb hafo ale ve sloupci 4-6M při klasické montazi na boili se z 10 viprav chytne 3-5kapru sice 65cm jsme měly nejmenšího ale nevím jak na ne krmime na3dni 15-20 kg vařené kuku a prohazujem to boilim to jsem i klukovi zkusil klasické forpasi navazec z dvouma hackama nad sebou a mezi krmelec a povedl se i cejnek ale jak na ty kapriky a amury

  #262574
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   tak pokud Ti jde hlavně o velké kapry, tak můžeš zkusit omezit ten partikl (a nebo krmit kukuřicí jen ze začátku a pak ji vysadit) a krmit už jenom boiliesem. Stačí kolem montáže a zkoušet různý velikosti nástrah atd, co tam bude fungovat. Těžko Ti asi někdo poradí něco víc… Úlovky kaprů máte, tak to asi nebude marný místo a určitě se tam budou vyskytovat i větší jedinci.

   Jinak teda ten písemný projev je hrůza, nemyslím to zle, ale málem jsem to ani nepochopil 🙂 .

  Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.