FLAJZAR FISHTRON Q7 XT

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení FLAJZAR FISHTRON Q7 XT

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MartinLK a poslední změna proběhla před 13 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Zápisy
 • #256599

  Nový signalizátor Fishtron Q7 vyniká nejen množstvím moderních funkcí, ale hlavní důraz byl kladen na perfektní design. Ten zaručuje atraktivnost a originalitu výrobku. S tímto signalizátorem se neztratíte. Získáte spolehlivý a pěkný výrobek, který vás bude doprovázet na vašich výpravách k vodě.

  Unikátní multifunkční optická signalizace složená z řady LED diod informuje rybáře nejen o záběru, ale i o nastavení některých funkcí. Samozřejmostí je paměťová funkce LED.

  Celková mechanická odolnost výrobku je zaručena použitím kvalitních materiálů, odolnost proti dešti i mlze. Použitá elektronika využívá nejmodernějších součástek, srdcem signalizátoru je mikroprocesor s inteligentním řízením spotřeby zaručují dlouhou výdrž baterie.

  Pomocí intuitivních regulačních prvků rychle nastavíte v širokém rozsahu požadovanou citlivost (délku potahu vlasce), hlasitost a výšku tónu a to od nejhlubších (připomínající kačenu) až po tóny vysoké a kolísavé. Široká škála a vhodný výběr tónu zaručí dobrou slyšitelnost i při nepříznivém počasí, jako je vítr a déšť nebo naopak decentní tón nerušící okolí.

  Signalizátor záběru Fishtron Q7 se vyrábí i ve verzi s již integrovaným vysílačem dálkového příposlechu (Fishtron Q7-TX). Spolupracuje s malým přijímačem Q-RX, který máte stále u sebe. Ten vás informuje o záběru až ze čtyř signalizátorů, navíc s možností hlídání požadovaného prostoru pomocí samostatných bezdrátových pohybových senzorů Q-PIR.

  ROZMYSLAM ZE SI ICH IDEM ZAOBSTARAT M8TE STYM NIEKTO NEJAKE SKUSENOSTI DAKUJEM ! 😉

  #256602
  Fit
  Správce

   Ahoj, vypadají zajímavě tyhle hlásiče, za ty peníze snad musí být kvalitní a dobré. Zkus se podívat sem: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626734, vypadá to, že tam bude hodně informací. Třeba někdo má zkušenosti a napíše i sem.

   #257342
   Weider
   Účastník

    Mám 2xFLAJZAR FISHTRON Q7-XT + připoslech. Vzhled skvělý, jen jsou menší než jsem si myslel. Možnost s nastavením citlivosti a zvuku taky perfektní. Dosah připoslechu mi moc nesedí, mohlo by to být lepší. Rozhodně je to mín co udávají. Zatim jsem je měl pouze na jedný výpravě loni a od té doby jsem zatim nikde nebyl. Nebýt tak moc moc drahé tak jsem mega spokojený 😀 ale prostě mě stáli hafec peněz a to mě stále ničí 😀

    #257345

    Nakoniec som si už kúpil Flajzar Ultracarp top tx , sú mi viacej sympatickejšie ako tie Q7 😉

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.