For fishing 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy For fishing 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Zápisy
  • #256786
    Gaza
    Účastník

      Kdo se chystá na tuto akce? Pro co jdete? Jaké byli vaše dojmy?

      #256808
      basnak
      Účastník

        Gaza: Tak nám povykládej, co tam bylo zajímavého, co sis koupil, zajímavosti, postřehy, fotky atd. Já tam nebyl tak su strašně zvědavý. 🙂 😉

        #256815
        Gaza
        Účastník

          Tak jako zajimavost beru to, že to měli všichni předražené 😀 Všude spousta boiliesu, všichni prodávají zázračné kuličky na které všechno chytíš 🙂 Koupil jsem polarizační brýle(byla tam se mnou přítelkyně tak mi je spíš vybrala ona 🙂 Pak termotriko za 250,- ale to mám spíš na fotbal. Pak jsem si tam prohlédl pořádně tripody a rozhodl jsem se pro Premium od Mivardi a křeslo Comfort také od Mivardi. Na stánku u Kordy jsem se seznamil s Kordou a vzal si od nich leták na -22% a jel nakoupit k nim do shopu. Takže celkový účet, výstava 500,- (nepočítám lístky a jídlo 🙂 Korda 2800,- a pak ke kámošovi kde jsem měl nakoupené nějaké věci z ryb. eshopu takže dalších 1000,- Takže mě zase po měsíci uvítal můj kontokorent 😀 Ale všechno plánované nákupy, takže bez problému.

          #256891
          Pepin
          Účastník

            Hlavně že je spokojenost……… 😀
            Jedete někdo do Brna?

            #256893
            Fit
            Správce

              Já do Brna jedu 😉 , viz. téma: BVV Rybaření 2011, abych se nemusel opakovat 😉 .

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.