For Fishing 2013

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy For Fishing 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 11 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Zápisy
  • #259758
    Fit
    Správce

      Ahoj,
      tak tento týden je tu opět For Fishing v Praze. Chystáte se tam někdo?

      Otevírací doba je následující:
      24. – 25. ledna 2013 / 10.00 – 18.00
      26. ledna 2013 / 9.00 – 18.00
      27. ledna 2013 / 9.00 – 16.00

      více info: http://www.for-fishing.cz

      Chci se zeptat, zda tu náhodou není někdo, kdo tam chce jet ve čtvrtek 24.1. dopoledne a pojede přes Jihlavu (nebo z Jihlavy a okolí)? Hodil by se mi odvoz, za cestu samozřejmě zaplatím. Nechce se mi jet samotnému a v jiné dny nemůžu kvůli prezidentským volbám (jsem u nás ve volební komisi a takhle to blbě vyšlo 🙄 ). Tak pokud by někdo přes tu Jihlavu na For Fishing ve čtvrtek jel, budu moc rád, když dáte vědět. Díky.

      #259759
      SpeedyXxX
      Účastník

        Zdravím tě “vedoucí”…. na výstavu jdu. Chtěl bych koupit boilie směs od HULÍNa – sladká kukuřice a CLS a Melasu….ale s tvým odvozen ti asi nepomůžu…

        Loni jsem tam byl hnedka při otevíračce a bylo to super…

        Letos opět…

        #259763
        Fit
        Správce

          SpeedyXxX: Ahoj, tak třeba se tam uvidíme. Já tam nemůžu jindy než ve čtvrtek, takže teď vymýšlím, jak to udělám. Rád bych se tam podíval a zároveň pozdravil se spolupracujícími lidmi a firmami.

          #259766
          SpeedyXxX
          Účastník

            ..co vlakem? Blbé? Já zjistil, že některé cesty co jezdím autem tak jsou až2x dražší než vlak. A to si myslím že vlak je drahý…

            #259768
            Fit
            Správce

              Jo, dost možná zvolím vlak nebo přemýšlím jestli Student Agency bus, nemám s tím zkušenosti. Obvykle jezdím všude autem. Ale jednak se mi nechce samotnýmu autem (a to taky kvůli počasí a tomu, že teď zrovna čekám na nové zimní gumy a ty co mám teď už jsou takové sjeté a nerad bych měl na dálnici problém). Zítra to chci nějak všechno vyřídit a vyřešit, jak to provedu. Proto se ptám, že kdyby měl náhodou někdo cestu přes Jihlavu, tak že bych se svezl.

              #259769
              SpeedyXxX
              Účastník

                Chlape, já bydlím v Praze a jedu tam MHD, páč přijedu metrem na konečnou a pak bud 5-10 minut pěšky, já spíše 10min. Já se courám a v klidu a nebo BUSem co tam jede zadara.

                Ale kdybych byl někdo kousek od tebe tak se svezeme…Škoda…Ale divím se že jede tolik lidí a nikdo se neozve.

                Zkus ještě Jízdomat.cz

                Tak jezdí kolega, vozí lidi. najdeš tam někoho cizího kdo jede v cca hodinu a kam a můžeš se svést s ním a za nějakou cenu.

                Držím palce…

                #259770
                Fit
                Správce

                  SpeedyXXX: A v kolik hodin tam ve čtvrtek máš v plánu jít? Já se teď dívám, že můžu jet se Student Agency z Jihlavy a byl bych v 10:10 na ÚAN Florenc. Já jen, že bysme mohli pokecat nebo jít klidně spolu.

                  Edit: Tak už mám zarezervováno, v 10:10 jsem na ÚAN Florenc 😉 . Odtud asi metrem do Letňan.

                  #259772
                  SpeedyXxX
                  Účastník

                    Chci tam jít na 10:00hod. Jdu s tátou a klidně ti nechám obálku s volnáskem na pokladně, pokud budeš chtít_? Mám vyzkoušeno čím dřív tam půjdu tím lepší.

                    Pokud by byl čas určitě se můžeme sejít a dát řeč. Není problema. ale nevím jak s prací. Proto tam jdu co nejdříve.

                    Na florenci skočíš na Béčko a diojedeš až do letňan. KOnečná stanice a nam vystoupíš a buď tím BUSem nebo pěšky.

                    Dej mi vědět na ten lístek a dal bych ho do obálky a nechal ti ho na pokladně na jméno. Jeden nebo dva. Řekni si.

                    #259773
                    Fit
                    Správce

                      Vstup mám zadarmo taky, dostal jsem od spolupracující firmy 😉 . Ale díky 😉 .

                      No, to já tam budu asi až tak kolem 11h. V pohodě… Já se chci stavit jenom na pár stánků za lidmi, se kterými spolupracujeme a pozdravit se. Trochu si to tam projdu a po obědě jedu domů. Jestli tam budeš mít čas, tak mi klidně napiš sms nebo zavolej na 605 905 439 a můžeme na výstavišti prohodit pár slov (pokud tam budeš ještě 😉 ).

                      A díky za info 😉 .

                      #259774
                      SpeedyXxX
                      Účastník

                        jasan. není problema, kdyby cokoli, zavolej napiš…776 499 776

                        Tibor

                        #259883
                        Fit
                        Správce

                          Tady je pěkné shrnutí letošní výstavy For Fishing od Vydry.cz. Dávám to sem pro ostatní, co jste tam třeba nebyli, abyste si mohli udělat představu 😉 .

                          http://www.youtube.com/watch?v=rmS5S8NQ5gg“>http://www.youtube.com/watch?v=http://www.youtube.com/watch?v=rmS5S8NQ5gg

                        Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
                        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.