Fotky v galerii úlovků – jaké druhy ryb akceptovat?

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Fotky v galerii úlovků – jaké druhy ryb akceptovat?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Zápisy
 • #252837
  Fit
  Správce

  Ahoj,
  řeším takový menší problém tady na stránkách. Protože se tyto stránky týkají výhradně kaprařiny, tak mám takové dilema 🙄 , zda povolit ve fotogaleriích jednotlivých čtenářů (myslím tím na webu, ne tady na fóru) i jiné ryby než jsou kapři. Zajímal by mě na to i váš názor. Když se třeba v galerii objeví sumec, jeseter apod…? Je to podle vás na ryze kaprařském webu dobře? Nevím, zda bych neměl definovat nějaké jasné podmínky, které ryby se tam smí dávat a které ne. Je jasný, že tam nenechám nikdy už zabité ryby apod. (to bych samozřejmě hned smazal).

  Na druhou stranu chápu, že na např. na boilie člověk může chytit toho jesetera, amura, sumce… a chce se taky pochlubit. Jak se na to díváte vy? Díky.

  #252838
  dasty carp
  Účastník

  Osobně bych to nenechal jen na kaprovi.Povolil bych Amura,Sumce,Jesetera 😉
  Kaprařina není jen o kaprech 😉 😉 😉

  #252840
  basnak
  Účastník

  Za sebe si myslím, že je tento web výjmečný kaprařinou samou o sobě jak už to plyne i z názvu. A pokud se člověk věnuje lovu kapra obecného, tak jiné druhy ryb jsou spíše náhodné.

  #252842
  Black pepe
  Účastník

  S chalanmi úplne súhlasím a nakoniec bude možno aj viacej očom písať 🙂

  #252844
  Fit
  Správce

  Takže to vidíte chlapi tak, že bych měl nechat povolené v galerii i ryby jako amur, jeseter + sumec? Ono asi stejně 99% fotek budou kapři, takže to asi nebudu tak řešit. Asi to tak udělám, ale měl bych to nějak sepsat do nějakých menších podmínek. Vůbec se mi ale nechce nic dávat dohromady 🙂 .

  PS: Už si asi půl roku říkám, že sepíšu nějaké podmínky vkládání příspěvků na tomhle fóru, nějak to pořád odkládám 🙂 😐 . Ale zatím to tu funguje myslím dobře, možná budou stačit jenom pravidla fóra, co se zobrazují ve žlutém rámečku v každém tématu 😉 😀 .

  #252846
  Supina-P
  Účastník

  [quote=“dasty carp“]Osobně bych to nenechal jen na kaprovi.Povolil bych Amura,Sumce,Jesetera 😉
  Kaprařina není jen o kaprech 😉 😉 😉

  Souhlasím Dasty HLAVNĚ žádný TLOUŠTĚ….. 🙄

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.