Herní simulátor rybaření, Euro Fishing

Úvod Diskuze Ostatní fóra Nezařazená témata Herní simulátor rybaření, Euro Fishing

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel tomtom a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Zápisy
 • #263244
  tomtom
  Účastník

   Skutečnému rybaření se to pochopitelně nevyrovná, když ale holdujete počítačovým hrám, nebo rybář hledá kratochvíli na počítač v podobném duchu, pak se vyplatí sem tam sáhnout i po něčem zajímavém. Ve hrách to není ono, chybí pocit, skutečný adrenalin. Sice někteří hráči prožívají i hry s podobným adrenalinem jako ve skutečnosti, přece jen .. hra je hra. Euro Fishing je jeden z těch simulátorů, kteří se profilují jako rybářský simulátor. Dá se říct, že povedený. Oproti mnohým dosud, které vypadaly fádně, či ne zajímavě, nebo se zaměřovali na mořský rybolov a lov s různými přístroji, Euro Fishing je novější hrou s pěknou grafikou a lokalitami skutečných rybářský atraktivních lokalit. Milovníky kapříků potěší, že hra je z velké části zaměřena na kaprovité ryby a jejich lov. Kapři tak mají zde svůj prostor.

   http://s24.postimg.org/qvxi6ykyd/fishing.jpg“ />

   Ovládání hry
   Ovládat lov a výběr jednotlivých návnad, háčků, plováků, udic a podobně, je jednoduché. I vzhledem k tomu, že už je k dispozici i oficiální kompletní čeština, hru si můžete zahrát v srozumitelném jazyce. Přesto ve hře velmi jazyk není vidět, takže není tak zásadní pro chápání hry. Samozřejmě je výhodou, pokud víte, co se děje a co se od vás očekává. Při ovládání je největší problém u hráčů naučit se švihat udicí velké oblouky a dosahovat vzdálenější návnadu. Krátké spuštění jsou jednoduché. Na hráči zůstává, zda si zvolí návnadu, nebo chce lovit dravce na červa. Hodí se mu proto plovák, ale klidně i klasický háček. Pokud se vám podaří na háček zachytit pohyb, hledíte na stav udice a její přetížení. Unavená rybka se vzdá již brzy, ale z vody ji dostanete pomocí podběráku, který je vždy po ruce a aktivujete ho, podobně jako i jiné funkce, zkrátka jen jediným tlačítkem.

   n9j0FVUOaT0„>http://www.youtube.com/watch?v=n9j0FVUOaT0

   S jakými simulátori máte zkušenosti a třeba který je opravdu tak špatný, že se nehodí na něj ani mrknout?

  Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.