HLÁSIČE

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MartinLK a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Zápisy
  • #252041
    dasty carp
    Účastník

      Veškeré inf. o hlásičích

      #252043
      dasty carp
      Účastník

        pepe imt.To co jsi četl co se týče slunce a mrazu je absolutní blbost,,,Na ryby jezdím defakto celý rok..A žádné problémy nemám–

        Přílohy:
        #252045
        Black pepe
        Účastník

          Tak to bude naozaj blbosť!!

          #252056
          dasty carp
          Účastník

            [quote=”Pepe imt”]Tak to bude naozaj blbosť!!
            To určitě je 😉 😉 😉

            #252206
            dasty carp
            Účastník

              Detail Delkima

              Přílohy:
              #252207
              Black pepe
              Účastník

                flajzar si nemal niekedy???

                #252209
                dasty carp
                Účastník

                  [quote=”Pepe imt”]flajzar si nemal niekedy???
                  MěL a to TBI 861 NEBO TAK NĚJAK,,,TO JSOU HLASIČE OD fFLAJZARA S KTERÝMI NEBYLO TOLIK PROBLÉMU,,NĚKTEŘÍ KAMARÁDI A TÁTA JE MAJÍ A BEZ PROBLÉMU..JINÉ JSEM NEMĚL 😉

                  #252316

                  Dobry den, chtel bych si koupit hlasice Dlekim EV+ Je to dobra volba? Nebo mi doporucite neco jineho? Moc dekuji.

                  #252326
                  Black pepe
                  Účastník

                    myslím že na túto otázku ti najlepšie odpovie dasty!!!!!

                    #253936

                    Ja mám staré Carpsoundre ,ktoré maju už 7rokov a funguju jak hodinky,boli vyrábané ešte v Nemecku,sú super nestažujem sa jednoduche ovladanie …….všetko ,nevymenil b ysom ich z anič ineé!!!

                    #253942
                    dasty carp
                    Účastník

                      Jo,,jsem asi přes půl roku vlastníkem Carp Sounderu ROC..Musím říct že jsou to super mašinky,,Nahrával jsem i video hodně lidí se ptalo jaké to má zvuky,,tak jsem něco natočil,,, 😀 😉 😉 😉

                      http://www.stream.cz/video/420063-cs-roc
                      Ale nesmějte se ,,,stačí že se mi směje žena,,ha ha))))))) 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

                      Přílohy:
                      #253946
                      Fit
                      Správce

                        Tak to byla velice názorná ukázka dasty. Perfektní… 😯 😆 😆

                        #253947
                        dasty carp
                        Účastník

                          Jsem říkal nesmát se,, 😆 😆 😆 Ale dosti lidem to pomohlo a oto jde,,HA HA 😆 😆 😆 😆

                          #253948
                          Fit
                          Správce

                            [quote=”dasty carp”]Jsem říkal nesmát se,, 😆 😆 😆 Ale dosti lidem to pomohlo a oto jde,,HA HA 😆 😆 😆 😆

                            Však na tom není přece nic špatného. Spoustě lidem to může pomoci a jsem rád, že jsi to sem dal 😉 .

                            #253958

                            Ja mám ešte tie staré,čo maju zvuk jak kachny ,tak od nich novšie ale vyzeraju takto,ale tiež som velmi spokojny!

                            Přílohy:
                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.