Jak dopravit věci na rybolov k vodě?

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení Jak dopravit věci na rybolov k vodě?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
 • Autor
  Zápisy
 • #258393
  voda.p
  Účastník

  Zdravim všechny slušné kapraře.Bohužel dost často jsou na příjezdových komunikacích k vodě zákazy vjezdu nebo závory,já jsem si vyrobil v roce 2008 přívěs za kolo,konkrétně na chytání na Majdaleně.Taky by šel určitě použít třeba na Novomlýnských nádržích,ale i jinde.Jak jste se s tím poprali vy?Napište své zkušenosti,pošlete fotky,dík Pepa.Zde je foto,ještě při poslední zátěžové zkoušce doma.

  #258398
  Fit
  Správce

  Wow, to vypadá fakt parádně, něco takové vidím poprvé, znám jenom takové ty klasické skládací vozíky do auta, na které se pak naloží věci. Nemají s tím třeba nějaký problém policajti, když to takhle vidí (netuším jak to je)?

  Já se přiznám, že už dneska všude jezdím autem. Dřív jsem jezdil taky na kole aspoň tady u nás k řece, ale to jsem s sebou nevozil tolik věcí. Když jdu na pár hodin, tak to ještě uvezu i na tom kole (mám na tohle krátké pruty Chub Outcast 9ft Stalker), ale nejezdí se mi vůbec příjemně. A když se třeba vracím zpátky po tmě, tak to fakt není ono. Protože jezdím po cyklostezce, tak by se takový vozík docela hodil. Fakt čumím 😯 😉 .

  #258399

  Pekna vecicka, jen si nedokazu predstavit, ze s tim pojedu napr polni cestou a rozkyvu to 🙂 Ale vynalez dobry, take uprednostnuji pocitove tento druh cesty k vode.

  #258403
  zadar
  Účastník

  Také bych se bál, že na hrbolaté cestě se to rozhoupe a spadne.

  #258404
  voda.p
  Účastník

  Jelikož s sebou vozím plno věcí a ne všechny jsou lehké,tak jsem přívěs vybavil nájezdovou brzdou a bedny samozřejmě skládám kvůli nižšímu těžišti od netěžší po nejlehčí.Samozřejmě,že na nerovném terénu se trochu houpe do stran,ale není to nebezpečné.Taky mám ještě jednu vychytávku – pokud je rovné místo pro bivak,nepotřebuji lehátko,ale naskládám bedny vedle sebe,dám na ně samonafukovací karimatku a postel je hotová. 😉

  #258410
  Mařena
  Účastník

  K tomu mohu jen dodat : zlaté české ručičky 😆

  #259911
  tatnda
  Účastník

  dobrá je taky rudla,skládací,hodíš do auta a u vody pobereš všechno na ni,nosnost 80 kg

  #261105
  V.Malawi
  Účastník

  Můj osobní tragač,,, 😆

  Přílohy:
  #261106
  Fit
  Správce

  V.Malawi: Pěknej, kámoš si koupil hodně podobnej, je to praktická věc 😉

  #261111
  V.Malawi
  Účastník

  Ano,hlavně když chceme na Moravě trochu soukromí i na 6sti hodinovky,,,,

  #262553
  KILLERSTALKER
  Účastník

  Já jezdím na ryby na čtyřkolce, na které mám nosiče, takže pohoda

  #262556
  Radim Houška
  Účastník

  My s taťkou se většinou na místa přeplavujeme, takže vše jede s námi na člunu. Ale na pár revírech, co navštěvujeme, jsou plavidla zakázaná, takže nezbývá jiného, než věci donosit. Většinou to zvládneme donést na jeden zátah, tak o koupi nějaké vozíku zatím neuvažujeme. Přikládám fotku naloženého člunu 🙂

  Přílohy:
  #262565
  Fosgen
  Účastník

  Radim10 : jestli uneseš svůj kompletní vercejk na výpravu na jeden zátah tak ti gratuluju …. 😉 😉

  #262567
  Fit
  Správce

  Fosgen: To jo, já tak nejlíp na 3x 🙂 (když nepočítám lehkou výbavu, co používám jen na krátký chytačky, kde to najednou vezmu).

  #262568
  Radim Houška
  Účastník

  Fosgen: Jo jasně 🙂 měl jsem napsat, že pokud přenášíme ručně, tak jen s lehkou výbavou většinou na odpoledne. S „plnou polní“ bychom také šli tak 3-5x 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.