Jak na kapry na řece Jihlavě

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Jak na kapry na řece Jihlavě

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Zápisy
 • #259329
  jiri
  Účastník

   Ahoj, před rokem jsem se přestěhoval z Jihlavy do Luk a letos zjara jsem začal chodit na ryby na řeku, ale moc se mi nedaří mám zatím jen šest kaprů.Byl bych moc rád za radu od někoho místního na co chytat, čím krmit, kdy berou atd.Snažím se to vysledovat ale zatím mám v tom zmatek .Díky moc za případnou odpověd.

   #259331
   Fit
   Správce

    Ahoj, koukám, že nový soused tady na fóru, to mě těší 😉 ,
    já jsem rodák z Luk a bydlím tady. Na řece Jihlavě chytám kapry už asi 15 let. Poslední dobou se mi zdá, že je to čím dál horší tady u nás, ale nachytat se určitě dá. Spíš se tu tím jenom bavím na jemnější vybavení a chodím jen na pár hodin k vodě. Je to tu malá řeka, teď tu je i cyklostezka, takže člověk nemá tolik klidu. Je tu taky hodně masařů, kteří tu řeku neskutečně plundrují. Hlavně někteří důchodci, kteří i porušují RŘ 🙁 . Bohužel to pak vypadá tak, jak to vypadá. Když má ale člověk štěstí a trpělivost, tak se dostane i na lepší úlovky kaprů a na tak malé vodě potěší i menší kapři. Nebudou to žádní mohykáni, spíš tak max kolem 70 cm. Když někdo chytne kolem 80 cm, tak je to už opravdu výjimka a znám jenom hrstku lidí, kterým se to povedlo.

    Znám tu řeku myslím velmi dobře, jsem i ochoten Ti poradit a ukázat nějaká místa v okolí, kde jsem měl v minulosti úspěchy, pokud jsi slušný rybář a chováš se ohleduplně k rybám a přírodě. Můžeme i spolu vyrazit někdy na pár hodin k vodě…, když nám to vyjde. Kolik Ti je let, jestli se můžu zeptat?

    Jinak tady na fóru Ti konkrétní místa určitě veřejně neprozradím, spíše jen obecný věci 😉 . Ostatní přes soukromé zprávy a nebo mi napiš na e-mail…, nejlépe osobně, můžeme někdy pokecat i u piva, pokud už na to máš věk 😉 (případně spolu u vody)

    #259334
    jiri
    Účastník

     Ahoj poslal jsem ti soukromou zprávu tak doufám že došla.

     #259335
     Fit
     Správce

      Ahoj, tak to tedy nepřišla… Asi jsi musel udělat něco špatně. Klikni tady v tématu na ikonku SZ u mého jména (pod fotkou). Tam to pak napiš a dej odeslat… Nic mi od Tebe nepřišlo…

     Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
     • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.