Jaké preferujete boilies??

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Jaké preferujete boilies??

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Zápisy
 • #253172
  CT Sazan
  Účastník

   Kupujete hotové nebo mražené ? nebo děláte sami? zkrátka vše kolem koulí…..

   #253173
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    no já jsem si oblíbil Carpservis a beru od nich. Když jedu na delší výpravu, tak si nechám udělat na zakázku nekonzervované. Občas používám taky jejich hotovky, který si vždycky objednám do zásoby, abych měl doma. Na krátkodobé vycházky jsem si taky oblíbil jejich halibut pelety, na které nedám dopustit 😉 .

    Jinak moje Top příchutě od Carpservisu jsou následující: Losos-sardinka, Scopex (na to mám osobně největší kapry), Mrtvý korýš.

    Letos už mám doma dalších pár kilo, a to v příchutích Krev (25mm velký koule 😉 ), Carp Zoom GLM, Scopex… + hafo halibutů 🙂 . Na výpravu potom budu objednávat ty na zakázku, většinou beru 2x5kg a mám to na týden (Lužnice).

    Docela dobré zkušenosti mám taky s boiliesem Carp Inferno, nachytal jsem na to už mnohokrát a bez problémů, až jsem se divil, protože mi to nikdy moc nevonělo, ale fungovalo prostě…

    Dříve jsem si taky patlal vlastní, jenže díky těmto stránkách už “tak nějak” nemám potřebu 😀 😀 😀 . Asi je jasný, proč…

    #253174
    basnak
    Účastník

     Zdravíčko.
     Když si vzpomenu na svoje začátky s úpravou boilie a vše kolem toho, tak se jen 😆 U nás v místním rybářství jsem si koupil ty zázračné kule od nejmenované fy. Tvrdé to bylo jak kameň, nevěděl jsem co s tím. Zkoušel jsem to vařit, do mikrovlnky – zachvilku smrad po celém bytě 😆 No prostě děs a hrůza a výsledek žádný, prostě jsme to jehlou co měla máti na háčkování nepropichl. :mrgreen:

     A tak jsem se nasral a začal si vyrábět své vlastní – ze začátku nic moc extra “co dům dá”, věděl jsem akorát jak udělat výborné těsto pro rybičky, protože jsem je na řece bičoval každý den a s klukama se předháněl kdo jich bude mít nejvíc. Stačilo přidat do těsta vajíčko, udělat kuličky, povařit a boilie bylo na světě. Nějak jsem usmolil návazec s pomocí knížky od Andyho Littla a ejhle po hodině hrčák jak kráva. A tak začalo moje experimentování a trvá do dnes.

     Složky si kupuji a směsi si skládám sám. Tekuté složky jako je tek. potrava (si někdy kupuji, ale už si je vyrábím občas sám), AK tak ty si kupuji.
     Nejraději mám boilie na základě z ryb. mouček s různým esencíálním podkladem.
     Jako testery mám doma dvě želvy a dva karásky, kteří mi to ohodnotí 😀 Někdo má psa.

     Sem tam dostanu za ten týden záběr a jsu spokojený člověk 😀

     #253179
     sendy-c
     Účastník

      no,jako každý jsem asi začínal tak,že jsem kupoval a aji jsem zkoušel “něco ukuchtit” doma,ale jelikož preferuji maso a smrad,tak doma toho moc nepodělám 🙄 ,manželce se to ňák nelíbí :mrgreen: takže když nemám čas tak ho koupím,značku nemá cenu říkat,každý má svůj instinkt 💡 a vybere si co uzná za vhodný,no a když mám trochu čas tak mám jeden recept,který občas malinko upravým a nebo změním příchuť a udělám ho ikdyž v nelibosti mé ženy a pak hurá k vodě a čekat co ztoho bude

      #253965

      asi každy si najprv kupuje nejaké hotovky,alepostpne si začína doma šulať,ako aj už niekolko rokov,dokonca už som si postaval aj niekolko mojich osvedčených zmesí,ale aj v tejto dobe vždy nosím box z hotovkami!
      Neni nad to ed chytíte osobák na svoj recept! 😈

     Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
     • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.