Jaký vlasec?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Zápisy
  • #263460
    scurpy
    Účastník

      ahoj jeste mam dotaz na novou sezonu jaky zvolit vlasec jezdim na male rybniky, ale obcas i na soukrome a tam treba uz mit na ty ulovky nejaky ten slusny co treba http://www.tropicliberec.cz/monofilni-vlasec-sufix-tritanium-cerveny/ casto jsem mel problem ze se me vlasec moc kroutil a nevim jak je na tom barva vuci kaprum dik za radu

      #263461
      Radim Houška
      Účastník

        Ahoj, s vlascem Sufix zkušenosti nemám. Co se týká viditelnosti pro kapra, tak určitě doporučuji na posledních 5-30m (jednoduché pravidlo: méně metrů pokud nahazuješ, více pokud zavážíš) navázat šokový vlasec, který je většinou čirý a pro kapra těžko rozpoznatelný.

        #263462
        Fit
        Správce

          Ahoj, vlasce od Sufix jsou určitě dobré kvality. Dříve jsem používal Sufix Synergy a naprostá spokojenost. Teď už asi 3 roky chytám jen na vlasce od FIN.

          Co se týká té barvy, tak platí to, co napsal Radim přede mnou 😉. Hlavně bych měl trochu obavu u matných fluo vlasců, u těch lesklých fluo to podle mých zkušeností nevadí a je to úplně jedno. Například i velmi zkušení vláčkaři závodníci používají leské fluo vlasce o tenkých průměrech a rybám to absolutně nevadí. Ono je to v podstatě ve vodě méně vidět než třeba takový černý vlasec. Každopádně šokovku dávám při klasické kaprařině vždy.

          #263463
          KILLERSTALKER
          Účastník

            Já dal na radu Fita a mám strong carp 0.30 a můžu říct, že je to vynikající vlasec jak cenou, tak i vlastnostmi

            #263464

            Za me extra carp 1000m paradni vlas 0,28mm – 11kg a super cena!

          Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.