Jet fish

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MartinLK a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Zápisy
  • #253264
    CT Sazan
    Účastník

      Chytáte někdo na koule od firmy Jet Fish ? Já teda jo a sem s nima max. spokojenej (měl sem možnost chytat na biosqid + amino complex oliheň a mam na to nachytaný svoje největší ryby (15,6) a (14,8) z Hněvkovic , o rok dýl sem si koupil biocraba a na toho nic moc (na tom samém místě) a letos sem se opět vrátil k biosqitu a opět v pohodě za týden 31 ryb a nej 10,3 . Jaké jsou vaše skušenosti s touto firmou??

      #253269
      Black pepe
      Účastník

        Bohužial nemám žiadne 🙁 🙁

        #253270
        Fit
        Správce

          [quote=”Pepe imt”]Bohužial nemám žiadne 🙁 🙁

          Jsem na tom úplně stejně. Jedině snad, když jsem byl ještě děcko, tak jsem používal jejich krmítkovou směs, na kterou jsem úspěchy měl. Ale to je tak od této firmy vše 😀 . Tím ale vůbec neříkám, že není dobrá, zřejmě dobrá bude… Třeba tu někdo jiný zkušenosti bude mít… 😉

          #253975

          Ja nemám žiadne skusenosti snád jedinu zmes Robin red a asi 3kg gul čo osm mal čo otec vyhral na maratóne na Liptovskej Mare,ale inak nechytam nato,mám pár známych čo na to chytávaju ,nestažuju sa podľa mna nie su to najhoršie gule,ale ta jednoznačne by som si asi nekupoval hotovky ale skor zmesí ,ktoreé si myslím nie su zle!Ryba sa na to chytá to je hlavne!

        Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.